Nové biopotraviny PROBIO usnadňují vaření a vrací lidi zpátky k přírodě

Pod heslem „Nové chutě z polí bez chemie“ uvádí společnost PROBIO na trh inovovanou řadu biopotravin pro rychlé, snadné a zdravé vaření. Produkty s upravenou recepturou v novém designu značky PROBIO nahrazují bývalou řadu Biolinie.

Celkem deset výrobků nabízí buď zcela nové složení či upravenou recepturu. „Vycházíme vstříc zákazníkům a reagujeme na jejich přání. V novém obale tak najdou oblíbené ječné lívance či pohankový perník, ale i upravené chutě hrachové polévky či nové bezlepkové lívance a kuskusy. Drželi jsme se záměru, aby produkty byly praktické a použitelné pro všechny, včetně dětí, snadno a rychle hotové, chutné a zdravé. Řada obsahuje i výrobky vhodné pro bezlepkovou dietu. Některé z receptur prošly rukama profesionálního zkušeného šéfkuchaře Davida Šaška, který je vhodně doladil,“ prozrazuje Barbora Hernychová. Firma současně změnila velikost krabiček, aby ušetřila obalový materiál, který se dá nyní snadno rozdělit na papír a plast a vytřídit.

Všechny použité suroviny pocházejí z ekologického zemědělství či v případě hub z volného sběru v čisté přírodě. Výrobce do složení zakomponoval i původní nepřešlechtěné divoké obiloviny, jako je špalda nebo čirok, i méně známé bezlepkové mouky z hrachu či cizrny. „Vnímáme to jako příležitost, jak lidem přiblížit ne úplně běžné suroviny, které mají přitom vynikající chuť i výživové vlastnosti a lze je označit za české superpotraviny,“ doplňuje Barbora Hernychová.

Nový design nese současně i edukativní podtext. „Každá krabička přináší určitý vzkaz, kterým lidi motivujeme k šetrnému ekologickému chování, k přírodnímu zahradničení a k objevování přírody. Ukazujeme, jak bez chemie hospodaříme na naší ekologické farmě a přinášíme jednoduché tipy jak obohatit přírodou sebe a své zdraví,“ říká Barbora Hernychová

Produkty zákazníci naleznou na e-shopu firmy http://www.probio.cz a postupně i v prodejnách biopotravin a zdravé výživy. Se společností PROBIO se letos můžete osobně setkat 30. září 2020 na konferenci Zpátky k jídlu http://www.slusnafirma.cz/setkani-nazivo/zpatky-k-jidlu/ a na následném Pražském biojarmarku 3. října 2020 - http://www.lovime.bio/kalendar-akci/biojarmark-2020/.

Kontakt:

Mariana Pohlová

PR & media

E-mail: pohlova@m-communication.cz

www.m-communication.cz

FCB, IG, LNKDN, T

Klíčová slova ČR-potraviny-obchod-Mariana Pohlová-PROBIO

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Potraviny, gastronomie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.