Absen patří mezi nejlépe řízené čínské společnosti roku 2020

Společnost Absen (burzovní index SZSE: 300389), specialista na LED obrazovky a technologie, byla poradenskou společnosti Deloitte, v rámci jejího programu BMC (Best Managed Companies), znovu zařazena mezi nejlépe řízené čínské firmy.


Program BMC je globální iniciativa zaměřená na vyhledávání a oceňování nejlépe řízených firem, které současně dosahují nejlepších výsledků. Mezi hlavní faktory, které tento program využívá při hodnocení kvalit managementu firem, patří strategie, schopnosti, odhodlání a finanční síla. V letošním roce byla součástí hodnocených kritérií také odolnost vůči pandemii Covid-19. Společnost Absen získala skvělé hodnocení ve všech oblastech, což jí umožňuje úspěšně proplouvat i v těchto těžkých časech.

Společnost Absen, která se těší skvělé pověsti dodavatele vysoce kvalitních LED obrazovek a technologií, se již 11. rok po sobě stala největším globálním vývozcem v Číně a v příštím roce oslaví 20. výročí svého založení. Společnost Absen má špičkové výrobní zázemí s roční kapacitou 300 tisíc čtverečných metrů a klade velký důraz na výzkum, vývoj a inovace. Firma vybudovala silnou síť služeb zákazníkům s 15 domácími a zahraničními pobočkami, které poskytují podporu zákazníkům z celého světa.

Po celý rok 2020 se společnost Absen snaží pokračovat v zavádění inovací do svých manažerských systémů, IT technologií a firemních procesů s cílem stát se „organizací zaměřenou na zákazníka". Ke splnění těchto cílů jí pomáhá pevná firemní kultura a spolehlivé řízení financí. Firma také investuje do vzdělávání talentů a do činností v oblasti společenské odpovědnosti.

Čao Ťien, vedoucí partner programu BMC, říká, že odolnost pomáhá firmám vytvářet trvale udržitelné hodnoty. Dlouhodobě fungující firmy zažily několik hospodářských cyklů a mají tak řadu zkušeností a chytrých strategií, které vzešly z četných bojů s hospodářskými krizemi. Čím dlouhodobější cíle firma sleduje, tím vitálnější bývá. „Vysoce odolné společnosti" si vybudovaly silnou imunitu.

Ashley Li, finanční ředitelka firmy Absen, řekla: „Při výběru laureátů cen BMC, porota zkoumá organizace ze všech úhlů pohledu a my jsme velice hrdi na to, že společnost Absen splňuje všechny požadavky. Toto prestižní ocenění představuje fantastické ocenění úspěchů firmy Absen, která podniká s jasným strategickým záměrem, má spolehlivou organizační strukturu, výborné finanční výsledky, silné schopnosti v oblasti řízení rizik a inspirující firemní kulturu. Toto ocenění přispěje ke zvýšení našeho úsilí při zlepšování řízení naší firmy a pomůže nám také dále zkvalitňovat naše produkty a služby."


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1250060/Absen.jpg

KONTAKT: Emma Zhang, +86-13021353519

Klíčová slova Čína-elektronika-trh-Absen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.