Dražby ochranných známek bojových sportů

Dne 15.09.2020 se uskuteční elektronické dražby ochranných známek Oktagon, FIGHT NIGHT GLOBAL, FIGHT NIGHT WEST a ABSOLUTE CHAMPIONSHIP BERKUT. Předpokládá se zejména dražební boj o Oktagon, který užívá největší Česko - Slovenská organizace bojových sportů. Známka je oceněna na téměř 3 mil. Kč.

HACK OKTAGON MMA

Vlastníkem ochranných známek je společnost HACK LENDING SE v likvidaci. Jedná se o skutečný HACK (česky „zásek“) zejména do organizace OKTAGON MMA, která pořádá mediálně velmi sledované eventy bojových sportů. Loni v listopadu se uskutečnil OKTAGON 15, jako duel bojovníků Karlose Vémoly vs Attily Végha ve vyprodané O2 aréně v Praze. V letošním roce zvítězil koronavir. Plánované akce musely být přesunuty (viz www.oktagonmma.cz). OKTAGON MMA nejprve projevil zájem se dne 15.09.2020 dražby zúčastnit. Nyní však platnost této známky zpochybňuje. Dražební předehra fighterů?

HACK FIGHT NIGHT GLOBAL

Zatímco Oktagon je ochranná známka platná pouze v ČR, pak FIGHT NIGHT GLOBAL je již evropská ochranná známka. I to je dobrý HACK, protože tuto ochrannou známku užívá jedna z největších ruských organizací bojových sportů. Pořádá zejména ve městech bývalého SSSR turnaje špičkových bojovníků (viz www.fightnights.ru). V roce 2018 uspořádala event "Fight Nights Global 84" i v Bratislavě.

HACK FIGHT NIGHT WEST

FIGHT NIGHT WEST je evropská ochranná známka. Je užívána pro turnaje bojových sportů v Karlových Varech. Poslední galavečer se uskutečnil loni říjnu jako "MMA Fight Night West 5" v Grandhotelu Ambassador v Karlových varech (viz FB: fight.night.west).

Pamětníky začátků bojových sportů možná osloví ABSOLUTE CHAMPIONSHIP BERKUT, která je již neužívaná evropská ochranná známka.

Boj v dražební kleci

Dražební fighteři začnou boj o Oktagon dne 15.09.2020 v 15:00 hod.na www.prodej-drazbou.cz za vyvolávací cenu 990 000 Kč. Téhož dne v 16:00 hod. začne dražební klání o FIGHT NIGHT GLOBAL za vyvolávací cenu pouhých 55 000 Kč. Vše je možné sledovat online na výše uvedeném portálu Prodej-drazbou.cz.

Kontakt:

Jiří Bureš, tel. 606 649 676

Klíčová slova Sport-sporty-bojové-BFT Management

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.