8. společná konference ACTRIMS-ECTRIMS - MSVirtual2020 se uskuteční 11. až 13. září a nabídne speciální prezentace o COVID-19 a roztroušené skleróze a speciální novinkový den 26. září pak přinese nejnovější informace o těchto chorobách

~Program se zaměří na technologický pokrok a průlom ve výzkumu a diagnostice roztroušené sklerózy~

~Jsou naplánovány speciální akce pro tisk, kde zástupci médií budou mít možnost diskutovat s vedoucími představiteli a zástupci výzkumu~

8. společná konference ACTRIMS-ECTRIMS, která je největší mezinárodní konferencí na světě zaměřenou na výzkum roztroušené sklerózy, se uskuteční ve virtuální formě ve dnech 11. - 13. září 2020. Kromě toho se 26. září uskuteční speciální program, který přinese informace o nejnovějších aktualitách a COVID-19.

Na této virtuální konferenci s názvem MSVirtual2020 se sejnou prvotřídní vědci, neurologové, klinici a výzkumníci z celého světa, aby zde představili výsledky nejnovějších výzkumů, klinických studií a aktuální pokrok v oblasti technologií a diagnostiky roztroušené sklerózy.

Pokud se zástupci médií (vydavatelé, novináři, producenti a aktivní novináři a blogeři na volné noze) rozhodnou zaregistrovat, získají přístup ke kompletnímu programu, včetně seminářů, prezentací s pozvanými hosty a akcemi v rámci konference. Online registraci můžete vyplnit zde, v případě, že potřebujete urychlenou registraci, pošlete svou žádostí přímo tiskovým manažerům na e-mailové adresy lynn.blenkhorn@ogilvy.com nebo emily.papp@ogilvy.com. Tyto kontaktní osoby vám také pomohou zajistit rozhovory s účastníky konference a odborníky, o které máte zájem.

Celý program konference MSVirtual2020 najdete zde. Hlavními tématy konference jsou:

- Špičkový výzkum zaměřený na zjišťování příčin roztroušené sklerózy, od epigenetických a genetických faktorů až po imunologické a patofyziologické mechanizmy, které umožní objevovat nové léky a možnosti léčby.

- Pokrok v radiologii a strojovém učení a jak nám tyto techniky mohou pomoci lépe porozumět roztroušené skleróze.

- Biologické markery aktivity onemocnění a odpovědi na léčbu, což je zásadně důležité pro budoucnost personalizované medicíny v léčbě roztroušené sklerózy.

- Výsledky nových klinických studií nových léčiv a léčebných postupů, inovace v oblasti symptomatické a rehabilitační léčby a současný výzkum roztroušené sklerózy a COVID-19.

Mezi hlavní osobnosti, které na konferenci vystoupí s prezentací, patří:

- Zahajovací prezentace: 11. září @ 9:00 východního času (ET - čas na východním pobřeží USA))

-- Donna F. Edwards, bývalá členka Sněmovny reprezentantů, které byla v roce 2017 diagnostikována roztroušená skleróza

-- Profesorka Helen Tremlett bude mít přednášku na téma „Rané příznaky roztroušené sklerózy"

- Závěrečné prezentace: 13. září @ 14:30 východního času (ET)

-- Závěrečná prezentace profesorka Frauke Zippa o „Novinkách v imunopatogenezi"

V rámci konference MSVirtual2020 bude k dispozici tiskové centrum na Newswise, kde budou k dispozici různé materiály pro média, včetně tiskových zpráv, videí, infografik, životopisných informací a fotografií vedoucích představitelů a přednášejících a další mediální materiály. Na Newswise proběhne také několik tiskových konferencí určených pouze pro média, které umožní registrovaným novinářům získat přístup a mít možnost klást dotazy vedoucím představitelům a výzkumným pracovníkům v rámci konference ACTRIMS-ECTRIMS. Odkaz na tiskové centrum MSVirtual2020 najdete zde nebo na následující webové stránce: https://www.newswise.com/home/actrims. Oficiální hashtag konference je: #MSVirtual2020.

Akce pro tisk v rámci MSVirtual2020:

- Zahajovací tisková konference s vedoucími představiteli ACTRIMS a ECTRIMS, jejíž součástí budou i odpovědi na dotazy (pouze pro média)

-- Pátek, 11. září @ 8:00 východního času (ET)

- Virtuální přestávka na kávu s prezidentem organizace ACTRIMS, jejíž součástí budou i odpovědi na dotazy (pouze pro média)

-- Neděle, 13. září @ 7:30 východního času (ET)

-- Příležitost položit prezidentovi otázky ohledně prezentací, výzkumu, klinických technologií a pokroku v oblasti rehabilitačních technik a také dotazy na novinky v léčbě roztroušené sklerózy

- Dosud nezveřejněné novinky - pouze pro média (na vyžádání)

-- Čtvrtek dopoledne, 24. září @ 9:00 východního času (ET)

- Aktuální novinky - tisková konference - živá tisková konference o aktuálních novinkách a výzkumu COVID-19, jejíž součástí budou i odpovědi na dotazy (pouze pro média)

-- Pátek, 25. září @ 9:00 východního času (ET)

- Další událost: Prezentace novinek (účast povolena všem účastníkům, včetně médií)

-- Sobota, 26. září od 9 do 10:30 východního času (ET)

- Další událost: Covid-19 a roztroušená skleróza - speciální seminář (účast povolena všem účastníkům, včetně médií)

-- Sobota, 26. září od 10:45 do 12:15 východního času (ET)

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1244838/ACTRIMS_Logo.jpg

KONTAKT: Pokud máte jakékoli dotazy, máte zájem o registraci pro tisk a/nebo chcete požádat o rozhovor, kontaktujte následující kontaktní osoby: Lynn Blenkhorn, tisková manažerka, MSVirtual2020, Lynn.blenkhorn@ogilvy.com, +1-508-851-0930; Emily Papp, asistentka tiskové manažerky, MSVirtual2020, Emily.papp@ogilvy.com, +1-203-240-8446

Klíčová slova USA-zdraví-věda-ACTRIMS

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.