Uget přináší revoluci v gastronomii

Revoluce v kuchyni začíná u objednávek! Představte si platformu, která gastro podnikům usnadní nákupy surovin, jejich naskladňování a ušetří hodiny papírování. Tohle všechno umí Uget software.


Méně papírování, víc času na hosty


Uget je česká online platforma, která digitalizuje a automatizuje proces nákupu mezi dodavateli a restauracemi. Suroviny tak můžou provozovatelé objednávat kdykoli a odkudkoli - navíc mnohem levněji. Celý proces nákupu se obejde bez telefonátů, e-mailů nebo SMS zpráv.


Místo toho stačí několik kliknutí a zboží je za chvíli na cestě. Navíc si software pamatuje i minulé nákupy - každý další je tak ještě jednodušší. Jakmile suroviny dorazí do restaurace, okamžitě se podle dodacích listů naskladní do skladového a účetního systému.


Výhody pro restaurace i dodavatele


Díky Uget může manažer restaurace efektivně plánovat zásoby a má vždycky po ruce aktuální katalogy dodavatelů. Dodavatelé zase ocení možnosti spárování softwaru s jejich interními systémy a přehlednou komunikaci s klienty.


Do procesu se zapojilo přes 200 větších i menších dodavatelů a farmářů. Uget software si oblíbily už desítky restaurací a dalších podniků. Mezi nimi jsou to například:

- La Bottega Bistroteka

- La Bottega Linka

- Aromi a další restaurace La Collezione

- Kogo Slovanský dům

- Vnitroblock


Od nápadu po mezinárodní standard


S nápadem přišel už v roce 2017 student VŠE Ilya Ivanov. Tehdy hledal způsob, jak zmodernizovat zastaralé principy komunikace a administrativy v gastronomii. Inspiroval se při tom v jiných odvětvích byznysu a fungující metody přenesl právě do gastronomie.


Společně s kolegy vytvořili efektivní řešení, které každému provozovateli šetří čas, peníze i nervy. Postupně navíc pracují na jeho rozšiřování. Cílem je vytvořit mezinárodní standard v nákupu surovin, který by propojil všechny články řetězce na jedné platformě.


Projektu Uget věří významné společnosti


Prvním investorem Uget se stal Libor Mertl, spoluzakladatel společnosti ComAp. Důležité finance do projektu investoval také Miloš Šivara, bývalý ředitel investic skupiny PPF. Později se zapojili i český kapitálový fond Nation 1 a bývalý obchodní ředitel společnosti Dotykačka ČR Pavel Friedrich.


Bližší informace o Uget najdete na uget.cz.


Kontakt:

CEO Ilya Ivanov

ivanov@uget.cz

Klíčová slova ČR-trh-služby-potraviny-internet-gastro-firmy-Uget Group

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Potraviny, gastronomie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.