In vino Hostivice

Posedmé pořádně našláplý festival vína a hudby.


Máte rádi víno, hudbu a v posledních měsících vám chyběla kultura? Organizátoři sedmého ročníku mezinárodního festivalu vína nalezli cestu, jak tuto tradiční akci zorganizovat i v těchto podmínkách. Ve dnech 7. a 8. srpna tak můžete vyrazit do Hostivice (Praha-západ), kde si vychutnáte nejen vzorky vín z různých koutů světa, ale také pořádnou porci festivalové hudby. Letos třeba Anna K, Barbora Poláková, Support Lesbiens, Fast Food Orchestra a další.


V rámci současného stavu je kapacita festivalu stanovena na 900 lidí, přičemž denní vstupné je 250 Kč/osoba. V ceně navíc dostanete oficiální degustační sklenku.


Více informací naleznete na www.invinohostivice.cz, vstupenky můžete zakupovat on-line na https://tickets.invinohostivice.cz, nebo posléze osobně v Městské knihovně Hostivice.


Neváhejte a dorazte na jeden z mála festivalů v Praze a okolí


Kontakt:

Barbora Chmelíková

koordinátorka aktivit MKSH

e-mail: barbora@mksh.cz

Klíčová slova ČR-víno-pop-hudba-festival-Hostivice-MKSH

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.