Společnost Halliburton uzavřela strategickou dohodu se společnostmi Microsoft a Accenture o rozvoji digitálních schopností

Společnosti Halliburton (burzovní index NYSE: HAL), Microsoft (burzovní index Nasdaq: MSFT) a Accenture (burzovní index NYSE: ACN) dnes oznámily, že uzavřely pětiletou strategickou dohodu, která umožní firmě Halliburton zkvalitnit své služby, a to díky platformě Microsoft Azure.


Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst zde: https://www.businesswire.com/news/home/20200717005090/en/


Na základě této dohody společnost Halliburton dokončí svůj přechod na cloudové digitální platformy a zlepší nabídku svých služeb pro zákazníky:

● Vylepšení platforem v reálném čase pro rozšíření možností vzdálené správy

● Zlepšování analytických schopností pomocí datového centra Halliburton s využitím strojového učení a umělé inteligence a

● Urychlení zavádění nových technologií a aplikací včetně SOC2, s cílem zlepšit spolehlivost a zabezpečení systému Halliburton.


"Strategická dohoda se společnostmi Microsoft a Accenture je důležitým krokem k tomu, abychom mohli zavádět nové technologie a aplikace, které zlepší služby pro naše zákazníky a současně sníží investiční náklady," řekl Jeff Miller, předseda představenstva, prezident a generální ředitel společnosti Halliburton. "Oceňujeme výhody, které naši zákazníci a zaměstnanci díky této dohodě získají, a možností dále využívat náš přístup k otevřené architektuře pro dodávky softwaru."


"Přechod ke cloudu umožňuje společnostem vytvářet na míru šité nabídky našim zákazníkům a zlepšovat naše obchodní výsledky,"
řekl Judson Althoff, výkonný viceprezident společnosti Microsoft pro celosvětové komerční podnikání. "Díky spojení s firmami Halliburton a Accenture využijeme sílu cloudu ke zpřístupnění digitálních funkcí, které přinášejí výhody nejen společnosti Halliburton, ale také jejím zákazníkům."


Díky této dohodě bude možné všechna datová centra firmy Halliburton převést do platformy Azure, která poskytuje cloudové služby pro firmy z celého světa a nabízí řadu možností v duchu zásad trvalé udržitelnosti. Společnost Accenture bude úzce spolupracovat se společností Microsoft, v součinnosti s jejich společným podnikem Avanade, s cílem zajistit plynulý přechod důležitých podnikových aplikací společnosti Halliburton na platformu Azure. Společnost Accenture využije své zkušenosti s migrací do cloudu a pomůže firmě Halliburton převést jejich datové centrum do cloudu a nabídne jí exkluzivní nástroje, metodiku a automatizaci, které jí umožní lépe využívat další příležitosti k transformaci.


"Vybudování digitálního jádra a nastavení nových technologií a aplikací v rámci celé firmy je možné pouze se silným základem v cloudu," řekla Julie Sweet, generální ředitelka společnosti Accenture. "Společnost Halliburton je přesvědčena, že tento nezbytný základ poskytne inovativní možnosti, pracovníky a technologie potřebné k tomu, aby se věci dělaly jinak a rychle. Jsme hrdí na to, že jsme součástí této transformační změny, která staví na naší dlouhé historii spolupráce se společnostmi Halliburton a Microsoft."


Společnosti očekávají dokončení migrace do cloudu do roku 2022.


O společnosti Microsoft


Microsoft (burzovní index Nasdaq "MSFT" @microsoft) je přední platforma a produktivní společnost v odvětví mobility a cloudu. Jejím posláním je umožnit každému člověku a každé organizaci na planetě dosáhnout více.


O společnosti Halliburton


Společnost Halliburton byla založena v roce 1919 a patří mezi největší světové poskytovatele produktů a služeb pro energetický průmysl. Zaměstnává přibližně 50.000 pracovníků ze 140 různých národností, ve více než 80 zemích. Našim zákazníkům pomáháme maximalizovat životnost jejich projektů - poskytujeme komplexní služby, počínaje lokalizací uhlovodíků a správou geologických dat, přes vrtání a vyhodnocování vrtů, jejich výstavbu a optimalizaci těžby. Navštivte web společnosti na adrese www.halliburton.com. Spojte se s firmou Halliburton na sociálních sítích Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram a YouTube.


O společnosti Accenture


Accenture je přední světová poradenská firma, která poskytuje širokou paletu interaktivních, technologických, provozních a poradenských služeb s cílem maximálního zapojení a využívání online technologií. Máme rozsáhlé zkušenosti a znalosti ve více než 40 průmyslových odvětvích. Využíváme podporu největší sítě pokročilých technologií a inteligentních operačních center na světě. Společnost Accenture zaměstnává 513.000 pracovníků, kteří slouží klientům ve více než 120 zemích. Neustále se snažíme zavádět inovace, které našim klientům pomáhají zvyšovat výkonnost a hodnotu svých podniků. Navštivte naše webové stránky www.accenture.com.


Originální verzi zprávy najdete na serveru businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200717005090/en/


Kontakty:

Společnost Microsoft

Microsoft, vztahy s médii

WE Communications

(425) 638-7777

rrt@we-worldwide.com

Společnost Halliburton

Investoři:

Abu Zeya

Halliburton, vztahy s investory

Investors@Halliburton.com

281-871-2633

Média:

Emily Mir

Halliburton, vztahy s veřejností

PR@Halliburton.com

281-871-2601

Společnost Accenture

Christian Harper

Accenture, vztahy s médii

Christian.harper@acccenture.com

516-434-8615

Zdroj: Halliburton

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-ropa-stroje-počítače-trh-finance-firmy-Halliburton

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.