Mobilní technologie představují nejhospodárnější způsob, jak připojit zařízení IoT do cloudu, firma Cavli Wireless spustila službu Hubble99

Hubble99: První skutečně globální plán zavedení internetu věcí

Hubble99: První skutečně globální plán zavedení internetu věcí

Firmy již nebudou muset řešit dilema, zda do svých IoT (Internet věcí) systémů implementovat mobilní technologie. Mobilní IoT vstupuje do éry ekonomiky založené na předplacených službách a společnost Cavli Wireless do této éry vstupuje se svou službou Hubble99.

Cavli Wireless, výrobce celulárních modulů, se sídlem v Kalifornii a pobočkami v Evropě, na Blízkém východě i v Asii, chce změnit tvář IoT technologií a představuje průlomovou službu pro nasazení této technologie, která se jmenuje Cavli Hubble99.

Pro připojení k Internetu věcí (IoT) je důležitá spolupráce řady různých specialistů, včetně výrobců modulů, poskytovatelů telekomunikačních služeb a poskytovatelů platforem pro správu hardwarových řešení, konektivity a předplatného. V současné době jsou náklady na mobilní technologie pro malé a střední firmy i pro větší podniky ve srovnání s dalšími možnostmi, jako jsou LoraWAN, Sigfox nebo Weightless, stále vysoké. Je to dáno vysokými náklady na celulární moduly, SIM karty, data a správu jednotlivých zařízení.

Služba Hubble99 je pokusem firmy Cavli zjednodušit fragmentovaný IoT ekosystém a přepracovat ho tak, aby bylo v budoucnu možné snadno a rychle připojit do této sítě další miliardu zařízení. Předplatné služby Hubble99 zahrnuje integrované celulární IoT moduly s integrovanou eSIM, globální konektivitu k sítím LTE nebo LPWAN a systém pro správu předplatného a zařízení. Díky tomu, že zákazníci nemusí platit za hardware pro konektivitu, ušetří během prvního roku až 50 % nákladů. Zákazníci si mohou vybrat z různých mobilních technologií, jako jsou například LTE-CAT4/CAT1/GSM, NB-IoT, LTE-M, které jsou k dispozici ve 160, 23, respektive 8 zemích, přičemž počet zemí, které tyto technologie podporují, stále roste. Společnost Cavli chce revolučním způsobem změnit celulární IoT, a to díky nabídce nejhospodárnějších a nejmodulárnějších plánů pro masové nasazení Internetu věcí (IoT).

John Mathew, generální ředitel firmy Cavli Wireless, poznamenal: "Domníváme se, že připojení všech objektů, které běžně využíváme k internetu pomůže, snadno a účinně, vyřešit celou řadu problémů a podstatným způsobem zlepšit kvalitu života a produktivitu práce lidí. To je skutečná síla 'Internetu věcí (Internet of Things - IoT)' a prostřednictvím služby Hubble99, chceme tuto sílu zpřístupnit podnikatelům a firmám na celém světě."

O společnosti Cavli Wireless, Inc.

Cavli Wireless je poskytovatel služeb v oblasti Internetu věcí , který se snaží tuto technologii zpřístupnit prostřednictvím balíků softwarových a hardwarových služeb, včetně celulárních modulů, globální konektivity a cloudové platformy. Řešení od firmy Cavli umožňují dodavatelům produktů pro sítě IoT a firmám vybudovat, propojovat a škálovat svá IoT řešení ve všech zeměpisných oblastech, a to tím nejbezpečnějším a nejsnazším způsobem.

KONTAKT:

Ajit Thomas, ředitel pro marketing (CMO), ajit@cavliwireless.com, +1-650-535-1150

Video - https://www.youtube.com/watch?v=rFAP9anH0z8

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1195540/Cavli_Wireless_Hubble99.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1195541/Cavli_Wireless_Logo.jpg

Klíčová slova USA-komunikace-počítače-firmy-Cavli Wireless

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.