LC Waikiki nabízí exkluzivní kolekci pro tradiční Rumunský krojový svátek

LC Waikiki navrhla pro Rumunský krojový svátek označovaný jako "halenový nebo blůzový den“, který připadá na 24. června, speciální rodinnou kolekci oblečení. Součástí této kolekce je 13 kusů oděvů se speciálními etnickými reliéfovými vzory. Hlavním materiálem této kolekce je nebělená tkanina v takzvané ekry (écru) barvě a její součástí jsou různé výšivky, vzory a potisky laděné do červené a modré barvy. Přírodně vyhlížející tkanina s reliéfním povrchem (takzvaný krinkl) byla použita na výrobu vzorů a výšivek.


Tato kolekce, jejíž součástí jsou haleny, šaty a trika pro těhotné ženy, děti a novorozence obou pohlaví, je již nyní v prodeji ve vybraných obchodech značky LC Waikiki v Rumunsku a Moldavsku.


O značce LC Waikiki


Značka LC Waikiki vznikla v roce 1988 a od roku 1997 patří pod křídla společnosti LC Waikiki Retail. Poslání značky vystihuje motto "Všichni si zaslouží dobře se oblékat“. V Turecku značka uplatňuje strategii „dostupné módy“. Po celých 32 let značka LC Waikiki roste doma i v zahraničí. Značka LC Waikiki je jednička v segmentu konfekčních oděvů, působí ve 48 zemích světa, má více než 1000 obchodů a zaměstnává 47700 zaměstnanců.


www.lcwaikiki.com


Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1193135/LC_Waikiki_Blouses.jpg


Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1191893/LC_Waikiki_Logo.jpg


KONTAKT: Sibel Bulgan, +905363196333, sibel.bulgan@lcwaikiki.com

Klíčová slova Turecko-móda-textil-firmy-LC Waikiki

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.