Průvodci Prahou seznamují s památkami Čechy. Zájem je obrovský! Prodej vstupenek zahájen online!

Průvodci, kteří seznamují s památkami školní skupiny, a přišli o všechny své zakázky z důvodu pandemie, spustili nový e-shop www.praha-pruvodce.eu, kde si Češi mohou zakoupit některou z nabízených prohlídek města s výkladem v češtině. Prohlídky se konají od 24. 6. 2020 třikrát denně (v 10:00, 13:30, 17:00) od pondělí do neděle, zpravidla trvají dvě až tři hodiny. Poznat můžete Nové a Staré Město, Josefov - bývalé Židovské Město, Malou Stranu, Hradčany a Vyšehrad nebo Pražský hrad s katedrálou sv. Víta, Starým královským palácem, bazilikou sv. Jiří a Zlatou uličkou. Další tematické prohlídky se připravují. Oblíbená je šesti hodinová procházka Seznámení s Prahou. Zahrnuje hlavní turistickou trasu od Pražského hradu, Malou Stranu, přes Karlův most na Staroměstské a Václavské náměstí.


Prohlídky oceňuji nejen mimopražští, kteří si pochvalují, že s průvodcem mají jistotu a uvidí tak mnohem více než by zvládli sami, ale i Pražáci, kteří ve většině případů navštívili Pražský hrad naposledy na základní škole. Dvou až tří hodinový program stojí 160 až 200 Kč, děti do 6 let se mohou zúčastnit zdarma. Šesti hodinový program se prodává za 390 Kč. Minimální počet osob na prohlídku je 5 a maximální 30.


Průvodci všem vzkazují: "Pojďte si vychutnat Prahu právě teď, klidnou a jen naši! Poznejte s námi, co zahraniční turisté označují perlou mezi evropskými metropolemi!" Děti si mohou zopakovat učivo ze školy. Přes rok provázíme zejména školní skupiny a na děti jsme zvyklí. Prohlídky jsou ale vhodné pro všechny věkové kategorie. Ceny v centru města klesly a tak si můžete dát oběd nebo pivo přímo na Staroměstské náměstí s výhledem na Orloj. Těší nás zájem a děkujeme všem, kteří si prohlídku již zakoupili, nepřijdeme tak o práci bez které si svůj každodenní život nedokážeme představit.


Informace k prohlídkám, termíny a časy naleznete na www.praha-pruvodce.eu, kde si můžete vstupenku ihned zakoupit.


Kontakt:

Kristýna Sičáková

www.praha-pruvodce.eu

info@praha-pruvodce.eu

www.ckvyukajinak.eu

Klíčová slova ČR-turistika-památky-internet-průvodci-Praha-Výuka jinak

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.