Společnost Absen získala ocenění Red Dot Award pro rok 2020 za novou řadu osvětlovací techniky LED

Společnost Absen (index SZSE: 300389), přední globální výrobce LED panelů a osvětlovacích technologií, s hrdostí oznamuje, že získala cenu Red Dot Product Design za své nejnovější LED panely řady Venus (VN).


Cena Red Dot Design Award je jedním z nejvýznamnějších a nejžádanějších ocenění, které představuje pečeť kvality doma i v zahraničí. Cena Red Dot Design Award byla poprvé udělena v roce 1955 a od té doby jí každoročně získávají ty nejlepší produkty, na základě rozhodnutí poroty složené ze 40 mezinárodních odborníků na inovaci produktů.

br>Porota při udělování výše uvedeného ocenění hodnotí uchazeče podle řady různých kritérií, včetně inovace, funkčnosti, kvality a také ekologické kompatibility. Vítězný produkt řady VN, ocenila porota, která ocenění Red Dot Design Award uděluje, slovy, že se jedná o „zvlášť flexibilní a odolný výrobek, díky čemuž lze produktovou řadu Venus využívat v mnoha různých aplikacích."


"Jsme nadšeni, že se nám podařilo získat cenu Red Dot za produktový design," řekla Amy Tang, viceprezidentka pro produkty ve firmě Absen. "Řada VN ve všech směrech vystihuje potřeby zákazníků. Nejenže tento produkt nabízí úchvatnou kvalitu zobrazení, ale je také naprosto odlišný od všeho, co je momentálně na trhu k dispozici a umožní našim zákazníkům nejen uspořit náklady, aniž by museli slevit z kvality, ale nabídne jim i lepší flexibilitu díky menší hmotnosti".


Inovativní řada LED panelů Venus je určená hlavně pro koncerty a festivaly, protože umožňuje velmi rychle sestavit obrovské LED stěny. Produkt je vybaven jedinečným rámem, který je o 27 % lehčí než konkurenční řešení a navíc nevyžaduje instalaci dalších nosných pomocných rámů, což šetří čas i peníze a umožňuje postavit ještě větší LED stěny, než kdy předtím, a to až do výšky 20 metrů.


Tato produktová řada byla navržena tak, aby byla bezpečná pro personál, který připravuje pódiovou a LED techniku a současně se lehce stavěla. Je osazena trubkami z uhlíkových vláken a má protiskluzový povrch, což pomáhá zajistit bezpečnost lidí, kteří při stavění musí šplhat do výšky. Navíc je vybavena přídavnými bezpečnostními háky, aby se stavěči mohli zajistit ve všech fázích instalace. Odolnost proti zatížení větrem dosahuje u produktové řady VN až třídy 8, díky čemuž se jedná o jedno z nejbezpečnějších pronajímatelných LED řešení na trhu.


LED panely řady VN jsou k dispozici ve dvou standardních velikostech: 1 500 mm (Š) x 1 000 mm (H) a 500 mm x 1 000 mm (V), aby bylo možné vytvářet co nejvíce na míru šitých řešení. Produkty jsou dostupné ve variantách s pixelovou roztečí 3,9 mm, 4,8 mm nebo 8,3 mm. Maximální jas dosahuje až 5000 nitů a produkt je osazen vysoce svítivými LED diodami typu black face. Řada VN také umožňuje sestavování LED stěn konkávních i konvexních tvarů, horizontální nastavení v rozmezí -10 až +10° a zafixování polohy v -10°, -5°, 0°, +5° a +10°.

O společnosti Absen:


Absen je přední nadnárodní firma zabývající se výrobou LED panelů a technologií pro vnitřní i venkovní použití. Firma nabízí jednak technologie a produkty určené pro pevné instalace a navíc se zabývá i pronájmem LED systémů a technologií. Společnost Absen je již jedenáct let za sebou největším čínským vývozcem LED produktů, má pobočky ve více než 120 zemích a regionech a k dnešnímu dni po celém světě zrealizovala více než 30 tisíc úspěšných projektů.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1177127/Absen_Red_Dot.jpg

KONTAKT: Yuchun Li, +86-13823553631, yuchun.li@absen.com

Klíčová slova Čína-elektronika-Absen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.