Se svými dorty vyhráli startupovou soutěž, nyní tanečníci z Národního divadla otevírají dortové studio DELU CAKE

Z pódia Národního divadla se manželé Holánkovi protancovali do kuchyně, kde pečou ty nejlepší dorty. Vítěz soutěže T-Mobile rozjezdy, dortové studio DELU CAKE, otevře 17. června svou provozovnu veřejnosti. Ke slavnostnímu otevření dojde za přítomnosti operní pěvkyně Dagmar Peckové a cukráře Josefa Maršálka, kteří budou při této příležitosti podepisovat své knihy. Chybět nebudou sladké dorty a zábava a moderátor Michal Kavalčík.

Lucie a Michal Holánkovi začali péct dorty pro své děti a známé. Postupně se z koníčku stala vášeň, kterou dvojice tanečníků rychle proměnila ve značku DELU CAKE. V roce 2019 se Holánkovi díky svým poctivým dortům a uměleckému nadání stali vítězi regionálního kola a vítězi hlasování veřejnosti soutěže T-Mobile Rozjezdy pro začínající firmy. Mezi startupy z celé republiky zaujali především svým uměleckým nadáním, které dokázali přenést z parketu na precizně zdobené dorty. Vše nabralo rychlé obrátky a studio se stalo populárním mezi nevěstami, oslavenci i samotnými mlsouny.

Otevření dortového studia je splněným snem

Nová provozovna se nachází v 1. patře OC Velká Ohrada, na adrese Prusíkova 2577/16, 155 00 Praha. „Po oběhání úřadů, získání všech potřebných povolení a zařízení prostor, je studio konečně připraveno na otevření pro veřejnost a společně s hosty si můžeme pochutnat na dortech a oslavit otevření studia,“ zmiňuje Lucie Holánková.

Kmotry studia jsou operní pěvkyně Dagmar Pecková a cukrář Josef Maršálek známý z televizní soutěže Peče celá země. Oba budou u této příležitosti podepisovat své knihy, které budou na místě k zakoupení.

Přijďte si zamlsat na slavnostní otevření dortového studia DELU CAKE

Sen otevřít si vlastní provozovnu se DELU CAKE definitivně splní v úterý 17. června. Slavnostní otevření dortového studia proběhne 17. června od 17. do 19. hodiny. Moderovat ji bude bavič a moderátor Michal Kavalčík. Akce je přístupná veřejnosti a ochutnat skvělé dorty tak může každý.

Kontakt:

Pro rozhovory a další informace kontaktujte Lucii Holánkovou na telefonu +420 603 824 607 či e-mailu holankovi@email.cz

Klíčová slova ČR-služby-potraviny

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Potraviny, gastronomie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.