Strategická fúze na realitním a hypotečním trhu: vzniká nový koncept propojení realit a hypoték

Petr Čajan, majitel Premium Financial Services

Petr Čajan, majitel Premium Financial Services

V květnu letošního roku došlo ke změně vlastnické struktury REALITY PRORADOST s.r.o., která patří počtem nabídek mezi 10 největších realitních sítí v České republice. Z vedení společnosti odešel dosavadní jednatel Roman Julínek a nově jeho post zastává majitel a jednatel skupiny Premium Financial Services s.r.o. Petr Čajan.


"REALITY PRORADOST narostly do velikosti, kdy přirozeně vyvstala potřeba strategického partnera pro zajištění dalšího fungování a rozvoje společnosti. Tento model podnikání, kdy má makléř 100 % provize z prodeje nemovitosti, je v současné době profesionalizace realitního trhu velmi žádaný. Mnoho realitních expertů, kteří se v oboru pohybují dlouhá léta, vyhledávají svobodu podnikání bez „živení“ realitních struktur. Toto je zásadní podnikatelská výhoda, která může rozhodovat o tom, zda se na trhu dlouhodobě udrží,“ říká Petr Čajan, majitel Premium Financial Services.


V oblasti financí a realit Petr Čajan působí již skoro dvě dekády a za tuto dobu se mu podařilo vybudovat prosperující společnosti, které se navzájem podporují a posilují. Záběr jeho podnikání je široký (reality, development, finance, stavebnictví a IT), avšak tvoří na sebe navazující celek, který se navzájem rozvíjí. V oblasti financování nemovitostí již delší dobu Premium Financial Services úspěšně spolupracuje s REALITY PRORADOST pomocí vlastní online platformy na zpracovávání obchodu.

"Jedná se o velmi zajímavý a svého druhu největší realitní koncept v České republice, který spojuje absolutní svobodu podnikání v realitách s profesionálním zázemím realitní sítě. Kvůli novému Realitnímu zákonu se mnoho realitních kanceláří ocitlo v problémech. Vzhledem k nízkonákladové politice a téměř identickým službám REALITY PRORADOST pro makléře, jako u běžných realitních kanceláří, dává tento realitní koncept mnohem větší smysl než kdy dříve. Díky 100 % provizi pro makléře z prodeje nemovitosti nabývá podnikání v realitách nového rozměru,“ vysvětluje Petr Čajan, majitel Premium Financial Services.


Aktuálně se realitní trh dynamicky mění, dochází k prodeji velikých realitních společností a bude zajímavé sledovat, jak se s tím trh „popere“. Výsledkem může být, že značná část makléřů bude hledat alternativu k zavedeným realitním kancelářím. Vzniká tak obrovský potenciál pro další posilování REALITY PRORADOST.


Kontakt: www.reality-proradost.cz nebo info@reality-proradost.cz

Klíčová slova ČR-reality-trh-firmy-Premium Financial Services-REALITY PRORADOST

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.