Arthur D. Little kupuje Cutter Consortium a Presans a rozšiřuje tak možnosti otevřeného poradenství

Společnost Arthur D. Little (ADL) dnes oznámila akvizici Cutter Consortium, firmy zaměřené na výzkum business technologií, se sídlem v USA, a společnosti Presans, předního hráče v oblasti otevřené průmyslové inovace se sídlem ve Francii. Spojením vlastních zkušeností se stávající komunitou nezávislých odborníků ADL rozšiřuje svůj poradenský ekosystém, aby vytvořila hodnotovou nabídku nové generace s využitím otevřeného poradenství a otevřeného řešení problémů.

Cutter Consortium (www.cutter.com) pomáhá organizacím řešit digitální narušení obchodních modelů a využívat nově vznikající technologie pro dosažení konkurenční výhody a zajištění úspěchu mise. Prostřednictvím svého výzkumu, poradenství, školení a vzdělávání výkonných pracovníků - které jsou zajišťovány globálně uznávanými myšlenkovými lídry - Cutter poskytuje inovační řešení tisícům svých zákazníků po celém světě. Experti z Cutter jsou průkopníky v oblastech od digitální architektury po digitální technologie, od podnikové agility po analýzu dat, a od digitálního vedení až po trvale udržitelné inovace. Jádrem businessu je poskytování služeb členům, což zákazníkům nabízí cenný přístup k odborníkům a znalostem firmy.

Presans (www.presans.com) je přední platforma založená na datech, určená pro otevřené průmyslové inovace a otevřené řešení problémů. Díky nejmodernějším technologiím založeným na big datech a umělé inteligenci, stejně jako týmu spolupracovníků (dřívější výkonní pracovníci výzkumu a inovací) s hlubokými znalostmi v oblasti inovací, využívá společnost Presans síť více než 6 milionů odborníků po celém světě. Presans nabízí různorodé špičkové služby otevřených inovací, které přispívají k urychlení rozhodování a odstranění vědeckých a technologických překážek. Presans pracovala pro více než 50 mezinárodních průmyslových skupin a dodala více než 100 inovačních projektů v Evropě, USA a na Blízkém východě.

„Arthur D. Little uplatňuje přístup 'otevřeného poradenství' a 'otevřeného řešení problémů' a přináší ty nejlepší celosvětové odborníky pro každou zakázku s cílem doplnit své interní silné stránky,“ uvádí Ignacio García Alves, předseda představenstva a CEO společnosti Arthur D. Little. „Věříme, že budoucnost patří otevřenému poradenství. Díky dvojité akvizici společností Cutter a Presans dokážeme rozšířit náš ekosystém otevřeného poradenství a možnosti otevřeného řešení problémů a našim zákazníkům nabídnout hladký přístup k odborníkům, prvotřídním znalostem a diferencovaným zkušenostem.“

„Tým společnosti Cutter okamžitě rozpoznal synergie s našimi kolegy v ADL. Sdílíme zaměření na inovace, které ADL provází celou jeho historií, a důraz klademe na poskytování nejmodernějších řešení na míru. Navíc více než 40 kanceláří ADL ve 30 zemích nabízí společnosti Cutter rozšířené možnosti poskytovat pomoc klientům po celém světě,“ říká Karen Coburn, CEO společnosti Cutter Consortium.

„Od svého zrodu v inkubátoru start-upů École Polytechnique společnost Presans spojovala nejlepší odborníky po celém světě, zejména s cílem poskytovat svým zákazníkům pomoc s řešením komplexních technických problémů,“ uvádí Albert Meige, zakladatel Presans. „V současné době Presans pomáhá s řešením stále více problémů, které spojují strategické poradenství a vědecké a technické odborné znalosti. Proto nastal čas, aby Presans posílila spojením svých sil s Arthur D. Little.“

Společně s Cutter a Presans ADL posiluje svou pozici v oblasti digitálních a informačních technologií, stejně jako průmyslových inovací, zejména v oblasti průlomových inovací a řešení problémů konvergence. Navíc díky akvizici technologické platformy Presans ADL urychluje své investice do umělé inteligence a machine learningu s cílem poskytovat svým zákazníkům ty nejmodernější služby.

Cutter Consortium a Presans budou nadále fungovat pod svými stávajícími značkami se stejnými týmy vedení, a současně budou využívat výhod, které nabízí schopnosti, investice a globální expozice ADL.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200602005073/cs/

Pro podrobnější informace se obracejte na:

Cate Bonthuys

Catalyst Comms

+44 7746 546773

cate@catalystcomms.co.uk

Source: Arthur D. Little

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Británie-služby-průmysl-obchod-Cutter Consortium-Presans-Arthur D. Little

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.