Společnost UiPath vyhlašuje soutěž Automation Awards 2020 s cílem podpořit nově začínající a rozvíjející se podniky ve střední a východní Evropě a Turecku

Společnost UiPath, která vyvíjí přední software pro podnikovou robotickou automatizaci procesů (Robotic Process Automation - RPA) , dnes oznámila zahájení soutěže UiPath Automation Awards 2020. V rámci této soutěže, do které se mohou přihlásit začínající a rozvíjející se podniky v oblasti softwarové automatizace B2B v regionu střední a východní Evropy a Turecka, se nejslibnějším společnostem a novým talentům v oblasti softwarové automatizace uděluje peněžní cena ve výši 50.000 EUR, kterou poskytuje společnost Microsoft, a také hodiny odborného poradenství, technická a marketingová podpora poskytované odborníky ze společnosti UiPath a přístup k portfoliu globálních klientů této společnosti.

V návaznosti na úspěšný loňský první ročník, na který se přihlásili účastníci z více než 16 zemí, je cílem soutěže nalézt nové technologie a společnosti v tomto regionu, které mohou mít globální dopad a posílit širší ekosystém automatizačních řešení. Kromě toho se společnost UiPath snaží posílit svůj závazek podporovat ekosystém začínajících podniků v zemích střední a východní Evropy a Turecka a podporovat inovace v neustále se rozvíjející oblasti automatizace, a to především v době krize.

V posledních měsících se ukázalo, že automatizace je klíčovým faktorem v rámci poskytování podpory organizacím veřejného sektoru a společnostem napříč mnoha odvětvími s cílem zajistit kontinuitu podnikání v době krize související s onemocněním COVID-19. Automatizace si potvrdila své místo v podnicích jako spolehlivý, škálovatelný a nákladově efektivní nástroj v mnoha oblastech - od zajišťování nástupu a adaptace nových zaměstnanců na dálku na podporu odborníků v oblasti lidských zdrojů, přes pomoc lékařům a sestrám získat více času pro pacienty, až po řešení nahromaděných nevyřízených případů u leteckých dopravců.

Začínající podniky a společnosti v rané fázi vývoje se nyní mohou přihlašovat ve dvou kategoriích:

- Start-up Automation Award (Cena pro začínající podniky v oblasti automatizace) - do soutěže o tuto cenu se mohou přihlašovat pouze začínající podniky do počáteční fáze rozvoje včetně, jejichž stávající týmy sestávají ze dvou nebo více osob, které vytvořily životaschopný produkt v oblasti automatizace a dosud získaly celkové financování ve výši 1 milionu USD.

Cena: Peněžní cena ve výši 50 000 EUR, odborné poradenství poskytované odborníky společnosti UiPath, marketingová a technická podpora po dobu 12 měsíců. Vítězný podnik bude mít rovněž příležitost představit svá řešení na akcích společnosti UiPath prostřednictvím jejích kanálů.

- Scale-up Automation Award (Cena pro rozvíjející se podniky v oblasti automatizace) - do soutěže o tuto cenu se mohou přihlašovat společnosti, které mají stabilní tým 4 nebo více osob a vyvinuly fungující technologii v oblasti automatizace, kterou prodaly maximálně třem platícím zákazníkům a dosud získaly celkové financování ve výši více než 3 miliony USD.

Cena: Odborné poradenství na nejvyšší úrovni vedení a podpora prodeje, včetně příležitosti představit vítěznou technologii globálním klientům pečlivě vybraným společností UiPath a prezentovat řešení v oblasti automatizace v laboratoři UiPath Immersion Lab, na akcích společnosti UiPath a prostřednictvím jejích kanálů.

Začínající a rozvíjející se podniky v oblasti automatizace mohou zasílat své přihlášky prostřednictvím stránky pro podávání přihlášek do soutěže UiPath Automation Awards 2020 do 30. srpna 2020. Hlavní vítěze v jednotlivých kategoriích vybere naše porota: Violeta Luca - generální ředitelka ve společnosti Microsoft Romania, Vargha Moayed - strategický ředitel ve společnosti UiPath, Boris Krumrey - VP pro inovace v oblasti automatizace ve společnosti UiPath, Vijay Khanna - ředitel pro rozvoj ve společnosti UiPath, Dan Lupu - partner ve společnosti Early Bird Capital, a Stephen Allott - partner pro rizikové projekty ve společnosti Seedcamp.

Vargha Moayed, strategický ředitel ve společnosti UiPath, k tomu řekl: „Všechny skvělé technologie v krizi ukázaly, jak jsou odolné, a prokázaly svou vysokou hodnotu. Jako přední společnost na globálním trhu v oblasti RPA nás motivuje poslání rozšiřovat přístup k automatizační technologii a posilovat globální ekosystém automatizace. Těší nás, že můžeme poskytnout hmatatelnou podporu novým mistrům v oblasti automatizace ve střední a východní Evropě a Turecku.“

Violeta Luca, generální ředitelka ve společnosti Microsoft Romania, dodala: „Ve společnosti Microsoft usilujeme o to, co nazývám „smysluplná inovace“ - produkty a služby, které dělají náš život každý den lepším, ale které mají zároveň potenciál změnit svět. Proto jsme poctěni a potěšeni, že jsme součástí letošního ročníku soutěže UiPath Automation Awards 2020 pro region střední a východní Evropy, a to právě v okamžiku, kdy společnost a ekonomika více než kdy jindy potřebují inovace s cílem utvářet pomocí nových příležitostí cestu k budoucnosti, z níž můžeme mít prospěch všichni.“

Tomasz Wesołowski, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Edward.ai, která vyhrála cenu Start-up Automation Award v roce 2019, k tomu poznamenal: „Účast v soutěži UiPath Automation Awards byla pro společnost Edward.ai velmi cenným zážitkem. Poté, co jsme vyhráli ocenění pro začínající podniky, jsme zaznamenali obrovský zájem investorů z celé Evropy. A kromě toho jsme získali podporu týmu společnosti UiPath při vývoji společného ověření koncepce (POC), které předvádíme v laboratoři UiPath Immersion Labs.“

Adrian Daniel Cernat, zakladatel a generální ředitel společnosti SmartDreamers, která vyhrála cenu Scale-up Automation Award v roce 2019, sdělil: „Výhra v soutěži společnosti UiPath v oblasti automatizace v regionu střední a východní Evropy pro nás znamenala uznání od přední společnosti na trhu RPA za náš automatizační modul v rámci získávání talentů. Podpora, kterou nám tým společnosti UiPath poskytl, hrála zásadní roli při vývoji automatizace a rozšiřování přístupu k ní pro naše zákazníky, ale také při konsolidaci našich strategií uvádění na trh a dalších klíčových oblastí.“

Do soutěže se mohou přihlašovat začínající a rozvíjející se podniky z Albánie, Běloruska, Bulharska, České republiky, Estonska, Chorvatska, Kypru, Maďarska, Litvy, Lotyšska, Malty, Moldavska, Polska, Rumunska, Řecka, Slovenské republiky, Slovinska, Ukrajiny a Turecka.

O společnosti UiPath

Společnost UiPath má v éře „automatizace na prvním místě“ vedoucí postavení a sází na přesvědčení, že každý bude mít svého robota, a také umožňuje robotům učit se nové dovednosti pomocí umělé inteligence a strojového učení. Prostřednictvím bezplatného a otevřeného školení poskytuje společnost UiPath milionům lidí po celém světě dovednosti digitální éry, díky čemuž zvyšuje produktivitu a účinnost podniků a zapojení zaměstnanců a zlepšuje zkušenosti uživatelů.

Platforma pro hyperautomatizaci této společnosti kombinuje prvotřídní řešení robotické automatizace procesů (RPA) s kompletní sadou funkcí, včetně vytěžování procesů a analýzy, které umožňují všem organizacím škálovat digitální obchodní operace nebývalou rychlostí. Společnost již automatizovala miliony opakujících se a mysl otupujících úkolů pro podniky a vládní organizace po celém světě, včetně více než 50 % společností z žebříčku Fortune 500 a 8 společností z žebříčku Fortune 10.

Společnost UiPath nedávno získala první místo v žebříčku Deloitte Technology Fast 500 za rok 2019, který srovnává nejrychleji rostoucí veřejné a soukromé podniky působící v oblasti technologií v Severní Americe, a třetí místo v žebříčku Forbes Cloud 100 za rok 2019.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200525005003/cs/

Kontakt

Anna Ghica

anna.ghica@uipath.com

+31 629.119272

Zdroj: UiPath

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Rumunsko-komunikace-stroje-počítače-UiPath

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.