Barrák music hrad

Citron

Barrák music hrad

Místo konání: Slezskoostravský hrad

Termín: 19.6. - 18.7. 2020

ŽIVÉ jednodenní koncerty, divadelní představení a performance.


Slezskoostravský hrad ožije živou hudbou! Téměř dvě desítky kapel zahrají v pokoronovirové premiéře. Těšit se můžete na jednodenní koncerty zvučných jmen jako Monkey Business, Chinaski, David Koller, Pokáč, Wohnout, Bára Poláková, Anna K., Kali a Peter Pann. Z tvrdších žánrů to budou kapely Citron a Lautr, Trautenberk, Horkýže Slíže, Zakázaný ovoce, Vypsaná fixa. Specialitou pak bude minifestiválek Metal!!!, kde zahrají lokální kapely Malignant Tumour, Silent Stream of Godless Elegy, Antigod, Primary Resistance, Postcards from Arkham, Dead Carnage a přespolní budějičáci Gutalax.


Měsíční hudební nářez zklidníme vystoupením performerů a slavných českých herců. Jaroslav Dušek s ostravskou premiérou divadelní hry Sláva strojů a měst, Lukáš Pavlásek se svojí one man show Kdo nepláče, není Čech či oblíbený zábavný kněz z Lanškrouna Zbygniew Czendlik s pořadem Postel, hospoda, kostel. Těšte se na ostravskou premiéru divadelní komedie o sobectví ale také štědrosti Osm Eur na hodinu, kde vystoupí Martin Zounar, Martin Kraus, Martina Randová a Antonín Procházka nebo Zbyněk Pantůček. Příjemné chvíle strávíte s Vandráky - Vagamundos, Pavlem Liškou, Honzou Révaiem a režisérem Hynkem Bernardem - a jejich příběhy z cest.


Jednotlivé koncerty a divadelní představení budou probíhat v různé dny a v různé časy, proto pečlivě sledujte informace na www.barrakmusichrad.cz a na facebooku a instagramu @barrakmusichrad.


Všem návštěvníkům předem děkujeme za dodržování hygienických opatření nařízených vládou ČR, resp. Ministerstvem zdravotnictví ČR z důvodu koronavirové pandemie. Prioritou je pro nás zdraví jak vás návštěvníků, tak vystupujících a také organizačního týmu, a pro to uděláme maximum.


Barrák music hrad organizuje Barrák music club ve spolupráci s Černá louka s.r.o., Livemusic Agency za podpory Outlet Arena Moravia, Rádia Čas, Rádia Čas Rock a TV Rebel. Oficiálním pivem akce je Radegast.


Kontakt:

Mgr. Jana Jílková

Manažerka marketingu a produkce

Černá louka s.r.o.

www.cerna-louka.cz

Klíčová slova ČR-zábava-pop-hudba-firmy-Černá louka

Oblast
Moravskoslezský (ov)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.