Juniper Networks a T-Systems společně nabízí integrovaná řešení na platformě SD-WAN, a nabídnou tak svým firemním zákazníkům ještě kvalitnější služby v oblasti správy sítí

Integrované hardwarové a softwarové řešení je součástí nabídky služeb v oblasti správy softwarových řešení a technologií

Juniper Networks (index NYSE: JNPR), jednička v oblasti bezpečných sítí řízených umělou inteligencí, zahájila partnerskou spolupráci se společností T-Systems, která je jedním z největších poskytovatelů digitálních služeb na světě. Součástí této spolupráce je nabídnout komplexní řešení v oblasti správy sítí a konektivity na platformě SD-WAN.

Společnost T-Systems nabízí moderní síťové služby na zabezpečené platformě, určené pro cloudové aplikace, a to v rámci balíku služeb Smart SD-WAN. Provoz platformy Smart SD-WAN zajištují síťová řešení firmy Juniper, která představují základní kámen zabezpečení síťové infrastruktury, na kterém stojí nabídka služeb firmy T-Systems.

Společnost T-Systems, která již poskytuje bezpečné síťové služby přednímu evropskému přepravci, který je stěžejním zákazníkem jejích služeb, chce nabídnout svá špičková řešení širšímu spektru firemních zákazníků, což by jí pomohlo podstatně zvýšit tržby.

Firma T-Systems se snaží svým firemním zákazníkům pomáhat v přechodu na digitální technologie snižováním složitosti sítí, hospodárným provozem a zvýšením bezpečnosti a ochrany dat. Navíc zákazníci získají lepší přehled o svých sítích, které jsou jedním z nejdůležitějších aktiv každé firmy, což jim usnadňuje plnění svých cílů.

Nová nabídka:

Součástí nové nabídky firmy T-Systems jsou následující produkty společnosti Juniper:

Contrail Service Orchestration - modulární, rozšiřitelná a víceuživatelská softwarová platforma, která nabízí automatickou správu přístupů a konektivity a umožňuje firmě T-Systems zlepšit kvalitu, spolehlivost a rychlost své sítě a současně zvýšit její viditelnost v rámci multicloudových sítí.

SRX Series Security Gateways - řada zabezpečovacích nástrojů na platformě SD-WAN, která přináší další vrstvy a moduly pokročilého zabezpečení a ochrany před známými i neznámými hrozbami.

NFX Series Network Services Platform - zabezpečená platforma postavená na zařízeních splňujících certifikaci CPE, která umožňuje firmě T-Systems snadno a rychle poskytovat a zajišťovat síťové služby svým zákazníkům.

vSRX Virtual Firewalls - tyto firewally nabízí stejné funkce jako fyzické firewally řady SRX firmy Juniper, ale jsou virtualizované, což přidává další stupeň zabezpečení cloudových řešení a umožňuje firmě T-Systems nabídnout multicloudové komplexní řešení na platformě SD-WAN.

• Veškerá infrastruktura firmy Juniper běží na operačním systému Junos® OS, který firma Juniper vyvinula s cílem nabídnout maximální modularitu, otevřenost a možnosti programování pro novou éru síťových cloudových řešení. Operační systém Junos je spolehlivý, bezpečný a flexibilní a umožňuje automatizaci síťových operací při současném zvýšení hospodárnosti provozu.

• Součástí řešení je i rozsáhlý bezpečnostní balík pro zabezpečení připojení (Connected Security), který obsahuje přihlašování uživatelů přes firewall (Firewall User Authentication), zabezpečení aplikací (Application Security), správu hrozeb (Unfied Threat Management) a také systémy na zachycování neoprávněného vniknutí a prevenci před ním (Intrusion Detection and Prevention Systems). To vše přináší lepší zabezpečení sítí. Balík Juniper Connected Security nabízí nejen tyto funkce, ale i další možnosti zabezpečení, které jsou k dispozici v rámci celé sítě a automaticky chrání jak uživatele, tak jejich data.

Řekli o produktu:

"Podle našeho názoru je na míru šitá konektivita a správa sítí dnes nutným faktorem pro úspěšnou digitalizaci a úspěšné podnikání našich zákazníků. Díky spolupráci s firmou Juniper, dokážeme našim firemním zákazníkům nabídnout špičkovou infrastrukturu, která jim pomůže vyřešit problémy s digitalizací a současně celý systém zpřehlední a sníží jeho složitost. Inovativní a flexibilní řešení firmy Juniper nám umožní připravit pro naše zákazníky dynamickou nabídku, která je technologicky a finančně konkurenceschopná," řekl Adel Al-Saleh, člen správní rady firmy Deutsche Telekom AG a generální ředitel firmy T-Systems.

"Společnost T-Systems je dlouholetým stálým partnerem firmy Juniper a díky tomu, že si pro nabídku svého nového řešení SD-WAN vybrala naše technologie, dochází k prohloubení našeho vztahu. Naše technologie firmě T-Systems umožní nabízet špičkově zabezpečené síťové služby a konektivitu firemním zákazníkům, a to včetně rychlého nasazení, správy a údržby sítí. Kombinace cloudových řešení a softwarově definovaných sítí nabízí firmám, jako je T-Systems strategickou výhodu a příležitost odlišit se od konkurence, protože za zákazníky řeší problémy, kterým musí čelit a naše firma Juniper je zde k tomu, abychom jim se splněním tohoto cíle pomáhali," řekl Manoj Leelanivas, produktový ředitel firmy Juniper Networks

Další zdroje:

Případová studie: Data Consolidation & Modernization Bolster T-Systems' IT Services Delivery

• Sledujte Juniper Networks online: Facebook | Twitter | LinkedIn

• Blogy a komunitní nástroje: J-Net

O společnosti Juniper Networks

Juniper Networks řeší výzvy, které přináší síťové technologie v době cloudu. Prostřednictvím našich produktů, řešení a služeb měníme způsob, jakým se lidé spojují, pracují a žijí. Usnadňujeme proces přechodu na bezpečné a automatizované multicloudové prostředí, ve kterém lze provozovat špičkově zabezpečené sítě poháněné umělou inteligencí, které spojují svět. Další informace najdete na webových stránkách Juniper Networks (www.juniper.net) nebo se s námi spojte prostřednictvím sociálních sítí Facebook, Twitter, LinkedIn.

Juniper Networks, logo Juniper Networks, Juniper a Junos jsou registrované ochranné známky firmy Juniper Networks, Inc. a/nebo jejích sesterských společností ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Ostatní názvy mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1156972/Juniper_Logo.jpg

KONTAKTNÍ INFORMACE: Ian Williams, Juniper Networks, +44 (0) 1372 385 686, iwilliams@juniper.net

Klíčová slova USA-počítače-internet-firmy-T-Systems-Juniper Networks

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.