Společnost Kavalan vytváří řadu základní úrovně pro pokrytí širšího trhu

Láhev whisky Kavalan ve tvaru budovy 101 pro řadu Kavalan Distillery Select Series symbolizuje základní silné stránky výběru a umění míchání. Vlevo „Kavalan Distillery Select No. 1“ je plná vůně ovoce propojené se smetanovými a karamelovými tóny. Vpravo „Kavalan Distillery Select No. 2“, v níž se mísí květinové a bylinné tóny, vyzrálá dřevnatost a teplá kořeněnost.

Láhev whisky Kavalan ve tvaru budovy 101 pro řadu Kavalan Distillery Select Series symbolizuje základní silné stránky výběru a umění míchání. Vlevo „Kavalan Distillery Select No. 1“ je plná vůně ovoce propojené se smetanovými a karamelovými tóny. Vpravo „Kavalan Distillery Select No. 2“, v níž se mísí květinové a bylinné tóny, vyzrálá dřevnatost a teplá kořeněnost.

Řada slibuje kvalitu značky za dobrou cenu

Palírna Kavalan, která se nespokojí s jednou whisky základní úrovně, nyní oznámila vytvoření nové řady základní úrovně v rámci svého portfolia, jehož součástí jsou řady Solist a Rare Sherries whisky Kavalan.

Řada Distillery Select (700 ml, obsah alkoholu 40 %) je první řadou whisky základní úrovně, která nabízí vynikající umění míchání.

Generální ředitel společnosti YT Lee uvedl, že řada Distillery Select byla vytvořena tak, aby uspokojila začátečníky i znalce whisky.

„Konzumenti v této řadě získají všechny výhody kvalitní výroby našeho týmu za překvapivou cenu. Děláme věci trochu jinak. Usilujeme spíše o chuťový profil než konkrétní sud."

„U naší první whisky klademe důraz na tropické ovoce a u druhé whisky na květinové a bylinné tóny. Každá whisky v této řadě představuje různé aspekty charakteristiky whisky Kavalan. Každá přináší vysokou kvalitu za příznivou cenu."

Tato řada whisky, která pro zdůraznění tchajwanského subtropického klimatu zraje v kvalitních sudech po víně, které předvádějí tchajwanské subtropické klima, je pojmenována podle dříve představené inaugurační whisky, nyní známé jako Distillery Select No. 1.

Whisky No. 1 získala na Mezinárodní soutěži destilátů v San Francisku v letech 2019 a 2020 dvě zlaté medaile. Jejím následníkem je whisky Distillery Select No. 2, která byla představena na Tchaj-wanu 29. dubna.

Whisky No. 1 získala v rámci řady nové balení a nové etikety na přední straně láhve. Receptura původní whisky se nezměnila.

Taipei 101, architektonická pýcha Tchaj-wanu a jeden z nejvyšších mrakodrapů na světě, symbolizuje rozsah tchajwanských ambicí. Láhev whisky Kavalan ve tvaru budovy 101 vyjadřuje výši dokonalosti, o kterou lihovar usiluje.

Degustační poznámky

Jednosladová whisky Kavalan Distillery Select No. 1

Barva: půlnoční jantar

Vůně: jemná a hedvábná. Plná vůní zralého tropického ovoce, vonných květinových tónů a teplé vanilky.

Chuť: Elegantní, dokonale vyvážená a lehce pitelná. Bohatá a komplexní příchuť krémovité karamely a vanilky vytvářejí jemnou a hustou vícevrstvou chuť, která je v zakončení dlouhá.

Kavalan Distillery Select No. 2, druhá whisky této řady, byla oficiálně představena na Tchaj-wanu 29. dubna s doporučenou maloobchodní cenou 1000 TWD za lahev o objemu 700 ml. Whisky No. 2 je hluboce aromatická s neodolatelnou květinovou a bylinnou komplexností, která mísí dřevité a kořeněné tóny v bohatých vrstvách. Whisky No. 2 bude brzy dostupná na celém světě.

O palírně Kavalan

Palírna Kavalan v okrese I-lan je na Tchaj-wanu průkopníkem umění single malt whisky od roku 2005. Whisky Kavalan zraje v intenzivní vlhkosti a horku a k její kvalitě přispívají také mořské a horské vánky a pramenitá voda ze Sněžné hory. Tyto společně přispívají k charakteristické krémovitosti whisky Kavalan. Palírna se jmenuje po starém označení pro okres I-lan a využívá čtyřicetileté zkušenosti své mateřské společnosti King Car Group v oblasti výroby nápojů. Palírna získala již více než 400 zlatých nebo vyšších ocenění na nejkonkurenčněji obsazených soutěžích v oboru. Více informací na www.kavalanwhisky.com.

Pro novinky a informace nás sledujte na sítích Instagram a Twitter: @kavalanwhisky.

Kontakt pro média:

Kaitlyn Tsai

+886(0)39 229 000#7164

kaitlyn@kingcar.com.tw

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1162488/Kavalan_Distillery_Select_Series.jpg

Klíčová slova Tchaj-wan-nápoje-gastro-obchod-Kavalan

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.