Společnost Risen Energy získala akreditaci TMP certifikační laboratoře TÜV Rheinland

Dne 27. dubna navštívili společnost Risen Energy Zhou Chicheng, viceprezident divize solárních produktů certifikační laboratoře TÜV Rheinland a Zhang Yichi, generální ředitel divize modulů, spolu s několika svými kolegy. Během své návštěvy Zhang Yichi za TÜV Rheinland udělil společnosti Risen Energy akreditaci TMP laboratoře TÜV Rheinland. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnili jednatelé společnosti Risen Energy, včetně prezidenta Xie Jiana, ředitele výzkumu a vývoje skupiny Liu Yafenga a ředitele pro globální zákaznické služby Hu Yuhuia.


Laboratoř TÜV Rheinland během posledních dvanácti měsíců provedla mnoho revizí technických schopností společnosti Risen Energy v oblasti systémů řízení, životního prostředí, personálu a zařízení na základě obecných požadavků na způsobilost zkušebních a kalibračních laboratoří podle standardů IEC/ISO 17025 a dalších technických požadavků, které se týkají zkušebních standardů. V důsledku toho bylo zjištěno, že společnost Risen Energy plně vyhovuje protokolům pro správu externích laboratoří. Udělení této kvalifikace tedy prokazuje vynikající kvalitu společnosti Risen Energy v oblasti správy laboratoří a testování.


Prezident společnosti Risen Energy pan Xie Jian uvedl: "Jsme velmi potěšeni, že jsme laboratoří TMP s akreditací laboratoře TÜV Rheinland, která nejen prokazuje kvalifikaci našich špičkových pracovníků a vybavení, zařízení a prostředí, ale také naše přísné požadavky v rámci testování produktů. Těšíme se na další spolupráci s laboratoří TÜV Rheinland, protože pokračujeme v podpoře udržitelného rozvoje průmyslu."

Pan Zhou dodal: "Toto uznání ukazuje, že společnost Risen Energy má kromě silné výrobní kapacity také schopnosti vysoké úrovně v oblasti výzkumu a vývoje a řízení kvality, které jsou známkami předních výrobních společností v oboru. Těšíme se na další posílení pokračujících výměn a komunikace s laboratoří TÜV Rheinland v oblasti technologií, abychom využívali výhod vzájemné spolupráce a společného úsilí a také podporovali zdravý rozvoj průmyslu."


Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1160711/Risen_Energy_TUV.jpg


KONTAKT: Tina Feng, +86-574-59953077, tina@risenenergy.com

Klíčová slova Čína-energie-solární-firmy-Risen Energy Co., Ltd

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.