Amazon Prime Video v pátek 24. dubna 2020 exkluzivně nabídlo premiéru zcela nového dokumentu z koncertů skupiny Jonas Brothers s názvem Happiness Continues

Happiness Continues: dokumentární film z živého koncertu Jonas Brothers Concert Film nabízí exkluzivní náhled do života na cestách a přináší divákům atmosféru živého koncertu z vyprodaného koncertního turné skupiny Jonas Brothers s názvem ‘Happiness Begins’


Podívejte se na ukázku


Happiness Continues: dokument z vyprodaného koncertního turné "Happiness Begins 2019" kapely Jonas Brothers, který byl nominován na cenu GRAMMY a nabízí jedinečný pohled do zákulisí koncertního turné této známé kapely tří bratrů, měl 24. dubna 2020 premiéru ve více než 200 zemích a oblastech světa, a to exkluzivně prostřednictvím Amazon Prime Video.


Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst na webové stránce: https://www.businesswire.com/news/home/20200423005868/en/

- Odkaz na tiskové materiály najdete zde: ODKAZ

- Ukázku z dokumentu Happiness Continues si můžete přehrát ZDE


Na původní dokument firmy Amazon s názvem Chasing Happiness z loňského roku, nyní navazuje nový dokument Happiness Continues, který zachycuje živá koncertní vystoupení kapely a nabízí exkluzivní pohled do života kapely Jonas Brothers na cestách. V dokumentu zazní nejoblíbenější hity kapely, jako jsou písně "Burnin’ Up", "S.O.S." nebo "Year 3000", a také hudba z jejich loňského alba "Happiness Begins", které atakovalo čela žebříčků, včetně písně "Sucker", která se stala jedničkou v žebříčku Billboard.


Happiness Continues nabízí divákům v podstatě místo v první řadě na koncertech v nabitých arénách v Miami, Vancouveru a Mexico City a také v Cobra Lounge v Chicagu, kde kapela hrála vůbec poprvé za 12 let. Dokument Happiness Continues také nabídne fanouškům podrobnější pohled na to jak Nick, Joe a Kevin zvládají najít tu správnou rovnováhu mezi hudbou, vztahy mezi sebou a také mezi svými rodinami.


Dokument Happiness Continues vyrobily studia Philymack a Amazon Studios, ve spolupráci s firmami Polygram Entertainment a Federal Films a vedoucími produkce byli Phil McIntyre, John Lloyd Taylor, Monte Lipman, Wendy Goldstein a Baz Halpin.

Režisérem dokumentu Happiness Continues je Anthony Mandler a film připravila produkční firma Black Hand Cinema, produkční společnost Anthonyho Mandlera, který tento dokumentární pořad produkoval, ve spolupráci s dalšími známými producenty, jako jsou Kim Bradshaw a Ned Doyle.


Po šestileté pauze kapela Jonas Brothers v roce 2019 způsobila doslova bouři v hudebním světě, když poněkud překvapivě vydala svůj velice úspěšný singl "Sucker", který ocenila i kritika. Tento singl získal dvojitou platinovou desku a v žebříčku 100 nejoblíbenějších písní Billboard's Hot 100 se stal vůbec prvním singlem v tomto století, který se, spolu s kapelou umístil na prvním místě žebříčku jako debutový počin.

Kapela následně ve studiu Amazon Original natočila dokumentární film Chasing Happiness, kde popsala vzestup popularity této bratrské skupiny a jejich návrat k muzice a poté vydala album Happiness Begins (ve studiu Republic Records), které se stalo již třetím debutem této kapely, jenž se dostal na první příčku v žebříčcích nejoblíbenějších alb.


Po celý rok pak kapela pokračovala ve veleúspěšném koncertním turné "Happiness Begins Tour", které bylo beznadějně vyprodané s více než 1,2 miliónu prodaných lístků.


SOCIÁLNÍ SÍTĚ KAPELY JONAS BROTHERS:

http://instagram.com/jonasbrothers

http://twitter.com/jonasbrothers

https://www.facebook.com/JonasBrothers

https://www.youtube.com/user/JonasBrothersMusic


SOCIÁLNÍ SÍTĚ AMAZON PRIME VIDEO:

Hashtag: #HappinessContinues

Twitter: @PrimeVideo

Instagram/Facebook: @AmazonPrimeVideo


Happiness Continues je premiérový dokument vysílaný globálně ve 200 zemích a oblastech celého světa, a to výhradně prostřednictvím služby Prime Video.


Zákazníci, kteří zatím nejsou předplatiteli služby Prime, se mohou zaregistrovat a službu si zdarma nezávazně vyzkoušet na webové stránce www.amazon.com/prime.


Seznam všech zařízení, na kterých lze obsah z Prime Video přehrávat, najdete na webové stránce www.amazon.com/howtostream.


FEDERAL FILMS:

Federal Films je nová divize společnosti Republic Records, založená v rámci strategické spolupráce s firmou Polygram Entertainment, partnera skupiny Universal Music Group.


O POLYGRAM ENTERTAINMENT:

Polygram Entertainment produkuje filmy a televizní pořady, které nabízí podrobnější náhled a perspektivu do života umělců, hudby a kulturních akcí, kde se baví generace lidí. Polygram je partnerem nadnárodní skupiny Universal Music Group, která je světovou jedničkou v oblasti hudební zábavy a produkuje, vytváří, platí a distribuuje dokumentární pořady a originální projekty pro hudební fanoušky z celého světa, bez ohledu na jejich věk a žánrovou vyhraněnost.


Prohlédněte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200423005868/en/


Kontakty:

PRO DALŠÍ INFORMACE O KAPELE JONAS BROTHERS KONTAKTUJTE:

Marisa Bianco // Republic Records

Marisa.Bianco@umusic.com

Alexis Rasten // Philymack

alexis@philymack.com


KONTAKT PRO MÉDIA NA AMAZON STUDIOS:

Alana Russo

alana.russo@amazonstudios.com

Brooke James

brooke.james@amazonstudios.com

Zdroj: Amazon Prime Video

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-film-pop-hudba-internet-dokumentární-Jonas Brothers-firmy-Amazon Prime Video

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.