Společnost Seegene vyvezla 10 milionů diagnostických testů na COVID-19 do více než 60 zemí

Seegene, Inc., přední společnost vyvíjející multiplexní diagnostické testy, dnes oznámila, že exportovala přes 10 milionů testů AllplexTM 2019-nCoV Assay do více než 60 zemí, což představuje významnou část celosvětově prováděných testů na výskyt COVID-19.

Proaktivní rozhodnutí společnosti Seegene vyvinout sadu pro testování nákazy COVID-19 se schopností rychlého vývoje testu pomocí vlastního patentovaného systému velkých dat založeného na AI umožnilo mnoha zemím rychle rozšířit testovací kapacitu v době, kdy se virus začal šířit po celém světě.

Poptávka po testech společnosti Seegene neustále roste, protože si získaly pověst pro svou vysokou kvalitu a účinnost. Test má jedinečnou vlastnost, která identifikuje 3 různé cílové geny (E, RdRP a N geny) v jediné reakční zkumavce pomocí vlastních technologií multiplexní chemie, což umožňuje vysoce přesné výsledky a maximalizuje propustnost testování ve velkém objemu. Ve spojení s automatizovaným systémem a pokročilým softwarem je test společnosti Seegene celosvětově uznáván jako účinný při testování ve velkém objemu, což je klíčovou součástí při kontrole šíření nákazy.

Společnost Seegene v současnosti vyváží více než 3 miliony testů týdně. Své výrobní kapacity přes 20 milionů testů dosáhne společnost v květnu a bude pokračovat ve zvyšování výroby tak, aby pokryla neuspokojenou a rostoucí poptávku z celého světa.

„Každý den přijímáme nové výzvy, abychom drželi krok s globální poptávkou, protože i nadále čelíme neočekávaným problémům v procesu explozivního růstu výroby a vývozu. Jsem velmi hrdý na to, čím jsme mohli přispět v boj proti tomuto viru, a na skutečnost, že naše špičkové technologie molekulární diagnostiky sehrály v tomto důležitém boji svou roli," řekl Dr. Jong-Yoon Chun, generální ředitel společnosti Seegene.

Společnost Seegene se také spojila se svou přidruženou společností Seegene Medical Foundation (SMF), jednou z referenčních laboratoří v Koreji s největší kapacitou až 15.000 testů na COVID-19 denně, aby pomohla zemím, které potřebují testy na virus exponenciálně a v případě nouze. SMF je připravena po doručení vzorků ze zahraničí hlásit výsledky do 24 hodin. Vzhledem k tomu, že pandemie COVID-19 neustále způsobuje chaos na celém světě, společnosti Seegene a SMF jsou organizovány tak, aby se podílely na poskytování tolik potřebných testů a testovací kapacity.

O společnosti Seegene

Společnost Seegene (KQ: 096530) je světovým průkopníkem v oblasti in vitro molekulární diagnostiky založené na symptomech se zaměřením na rozvoj vědy pro vývoj multiplexních molekulárních technologií a výrobu multiplexních diagnostických zařízení a činidel in vitro. Hlavní předností společnosti Seegene je její úsilí o celosvětové šíření multiplexní molekulární diagnostiky s cílem zlepšit kvalitu života a zdraví lidí. S použitím svých inovativních patentovaných technologií společnost Seegene výrazně přispívá k poskytování maximálně ekonomických a klinicky přátelských molekulárních řešení pro infekční choroby, genetiku, farmakogenetiku a onkologii. Více informací naleznete na webových stránkách www.seegene.com.

KONTAKT: Joon Kim (kjh8363@seegene.com, tel.: +82-2-2240-4081); Jisoo Lee (jislee@seegene.com, tel.: +82-2-2240-4025)

Klíčová slova Korea-koronavirus-věda-Seegene

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.