Xinhua Silk Road: Město ve střední Číně zahájilo online živé vysílání kulturního festivalu pivoněk

Xinhua Silk Road: Město ve střední Číně zahájilo online živé vysílání kulturního festivalu pivoněk

Xinhua Silk Road: Město ve střední Číně zahájilo online živé vysílání kulturního festivalu pivoněk

V pondělí byl v Luoyangu v provincii Henan ve střední Číně zahájen 38. kulturní festival pivoněk Luoyang. Z důvodu epidemie nového koronaviru přinesl letošní festival květiny online a poskytl lidem v domovech možnost připojit se k davům na tomto místě.

Akce byla živě vysílána po dobu 24 hodin od pondělí 10:00 a zahrnovala 24 částí v 8 sekcích, které zobrazovaly nádherné scenérie kvetoucích květin v Luoyangu, kulturu a historii města, přírodní scenérii, městskou výstavbu a místní kuchyni.

Živý přenos byl vysílán prostřednictvím studia a živého spojení. Kamery byly nastaveny s objektivy zaměřenými na pivoňky a diváci mohli sledovat kvetoucí květiny v reálném čase. Navíc se na různá místa ve městě rozešly desítky reportérů, aby plně představili charakteristiku města Luoyang a poskytli živé zpravodajství.

Uživatelé online také mohli shlédnout živé vysílání z jiných scénických míst tohoto města, jako jsou jeskyně Longmen a muzeum Erlitou Site hlavního města dynastie Xia.

Během dne probíhaly recitály poezie. V noci byla živě vysílána světelná show s holografickou projekcí a nádhernými světly, které představovaly nádhernou noční scenérii ve městě.

Město Luoyang uspořádalo první kulturní festival pivoněk v roce 1983, rok poté, kdy byla pivoňka vybrána květem města. Město má nyní mnoho různých zahrad, které pěstují a reprodukují pivoňky 1 200 různých druhů, přičemž výsadbové plochy dosahují 220 kilometrů čtverečních.

Živé vysílání této akce spojilo webové vysílání, televizní vysílání a interakci v síti, aby bylo možné plně demonstrovat kvetoucí pivoňky, kulturu a historii Luoyangu, hospodářský a sociální rozvoj, zvýšit vliv mediální sítě na kulturní festival pivoněk a popularitu města Luoyang a tím efektivně podpořit cestovní ruch a ekonomické investice a vytvořit základ pro přilákání více turistů do Luoyangu po epidemii COVID-19.

Tento živý přenos sponzorovalo oddělení publicity městského výboru komunistické strany Číny města Luoyang a zajišťovalo jej středisko služeb festivalu Luoyang, městská kancelář kybernetického prostoru v Luoyangu a rozhlasová a televizní stanice Luoyang.

Původní odkaz naleznete zde: https://en.imsilkroad.com/p/312585.html

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1142380/Xinhua_Silk_Road.jpg

KONTAKT: Gao Jingyan, +86 13552905167

Klíčová slova Čína-média-pěstování-služby-koronavirus-Xinhua Silk Road Information Service

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí
Zdravotnictví
Služby, cestovní ruch
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.