Společnost GetSwift doplní do poradního výboru bývalého guvernéra a prezidentského kandidáta Howarda Deana a generála ve výslužbě Marka Bowmana

Společnost GetSwift Limited (burzovní index ASX: GSW) (dále jen „GetSwift“ nebo jen „společnost“), přední poskytovatel logistické technologie SaaS, dnes oznámila, že vytvořila nový poradní výbor a jmenovala bývalého guvernéra státu Vermont Howarda Deana a generála ve výslužbě Marka Bowmana do funkce spolupředsedů.

Nový poradní výbor, který bude aktivně pomáhat vedení společnosti v identifikaci a rozvoji nových vertikálních obchodů ve veřejném i privátním sektoru, přichází jako významný equity subjekt zabezpečený společností v celkové hodnotě 45 milionů amerických dolarů od privátní alternativní investiční skupiny se sídlem ve Spojených státech amerických.

„Velice si ceníme toho, že se nám podařilo najít tak obdivuhodné vůdčí osobnosti, které se budou s naším týmem dělit o globální zkušenosti a pozitivní přístup,“ řekl generální ředitel společnosti Bane Hunter. „Guvernér Dean je všeobecně známý jako vůdčí osobnost, tvůrce koalic a řešitel problémů na nejvyšší úrovni vlády a podnikání. Generál Bowman budoval svou kariéru při řízení iniciativ americké armády v oblasti všeobecné digitální transformace pro personál Spojeného sboru náčelníků štábů. Těšíme se na jejich nápady a vize při naší snaze pomáhat našim zákazníkům v rozvoji jejich obchodů díky špičkovému řízení dodávek a digitálních logistických systémů.“

Guvernér Dean je výrazná osobnost, bývalý guvernér a prezidentský kandidát, který je známý svými nadstranickými iniciativami při budování demokracie na celém světě. Generál Bowman je vyznamenaný armádní generál, jehož kariéra se zaměřovala na prosazování digitální technologie v oblasti velení, řízení, komunikace a počítačů, včetně vývoje kybernetiky jako rostoucího prvku světové ekonomiky a globální bezpečnosti.

Guvernér Dean je bývalý předseda Demokratického národního výboru, prezidentský kandidát, guvernér, který byl ve funkci šest období a lékař. V současné době pracuje jako nezávislý konzultant v otázkách politiky, zdravotnictví, raného vývoje dětí, alternativní energie a expanze komunální politiky na celém světě. Často komentuje živě ve vysíláních kanálů CNN a MSNBC a je strategickým konzultantem globální právnické firmy Dentons, která má zastoupení na šesti kontinentech. Guvernér Dean je rovněž zakladatelem organizace Demokracie pro Ameriku a členem Národního demokratického institutu, nestranické, neziskové instituce, která podporuje demokracii mezi národy na celém světě.

„Společnost GetSwift se zabývá jednou z nejběžnějších potřeb organizací všech velikostí na celém světě, kterou je sledování dodávek zboží a služeb a výměna důležitých informací mezi těmi, kteří je potřebují,“ řekl guvernér Dean. „Jsem velmi rád, že se mohu připojit ke generálu Bowmanovi a radit Banovi a jeho vedoucímu týmu, který řídí společnost GetSwift na její vzrušující cestě.“

Guvernér Dean má rozsáhlé zkušenosti z jihovýchodní Evropy, jmenovitě z Ukrajiny, Moldavska a Balkánu, přináší rovněž hluboké vědomosti o záležitostech Iráku a Íránu a strávil nějakou dobu v Číně a Barmě. Působil aktivně v boji proti nezákonnému obchodování s lidmi v Asii a ve Spojených státech amerických. Pravidelně přednáší v Evropě a v současné době vyučuje na kurzech politologie a zahraniční politiky USA na Jacksonově institutu Univerzity Yale.

Uznávaný na obou stranách politické sféry, guvernér Dean působil ve funkci předsedy Národní asociace guvernérů, Asociace demokratických guvernérů, a Konference guvernérů Nové Anglie, když byl guvernérem státu Vermont. Úřad ve Vermontu opustil v roce 2003, aby kandidoval na prezidenta. Zaváděl moderní strategie fundraisingu, včetně využívání internetu. Guvernér Dean absolvoval na Univerzitě Yale s bakalářským titulem z politických věd v roce 1971 a lékařský titul získal na Lékařské fakultě Alberta Einsteina ve městě New York City v roce 1978.

Generál poručík Bowman, s výjimečnými vůdčími a organizačními schopnostmi, odmítl pouze setrvat na místě. Namísto toho se stal průkopníkem při představování nových technologií a řídil pozitivní změny v průběhu své téměř 38 let armádní kariéry, kde dosáhl významných pozic jako například funkce velitele štábu J6 pro řízení a rozvoj informatiky (CIO/J6) na Ústředním velitelství USA, velitele IT architektury, sítí, operací a prostoru Ministerstva armády USA, a nakonec velitele štábu J6 pro řízení a rozvoj informatiky (CIO/J6), Společného sboru náčelníků štábů. Na těchto pozicích se snažil o zavádění moderních aplikací, jako jsou Thin/Zero Client, podnikový email, spolehlivé zabezpečené mobilní internetové telefony, satelitní PTT telefony, efektivní správa koncových bodů, a mnoho dalších. Bowmanovy snahy ušetřily miliony a zvýšily bezpečnost a zároveň přinesly uživatelům lepší služby a rozšířily možnosti.

„Konvergence logistiky a příslušného softwaru přináší výzvy a příležitosti pro vlády i podniky na celém světě,“ řekl generál Bowman. „Těším se na to, že přinesu do společnosti GetSwift svou vlastní perspektivu a zkušenosti a podpořím vedoucí tým v této vzrušující době.“

Po svém odchodu z armády zastává generál Bowman funkce v několika správních radách a působí jako konzultant. V správních radách pomáhá společnostem rozvíjet, plnit a překračovat jejich cíle. Generál Bowman pracoval pro americkou armádu jako vysoce kvalifikovaný expert - senior mentor (HQE-SM) se zaměřením na komunikaci a kybernetiku. Kromě toho je uznávaným lektorem, který pravidelně přednáší o tématech, jako je řízení, modernizace a bezpečnost informačních technologií a kybernetika.

Generál Bowman získal bakalářský titul z historie na vysoké škole Norwich University, v americkém státě Vermont, kde byl také jmenován. Je držitelem magisterského titulu z veřejné správy z univerzity v Shippensburgu v Pensylvánii.

Toto oznámení schválila a autorizovala k vydání správní rada společnosti GetSwift.

O společnosti GetSwift Limited

Technologie pro optimalizaci světové logistiky

Společnost GetSwift je světová jednička v oblasti automatizace řízení dodávek. Od jednotlivých podniků po vyloženě místní závody, podniky z mnoha různých průmyslových odvětví na celém světě spoléhají na naši platformu SaaS, aby zajistily svým dodavatelským řetězcům viditelnost, zodpovědnost, efektivitu a úspory a dodávky koncovým zákazníkům. Společnost GetSwift má centrálu ve městě New York City a je zapsána na Australské burze cenných papírů (burzovní index ASX:GSW). Další informace naleznete na stránkách GetSwift.co.

Společnost GetSwift je rozvíjející se firma, kterou ohrožuje celá řada rizik. Společnost zatím nevytváří zisk a neexistuje záruka, že se jí podaří zisk vytvářet. Podnikání společnosti a úvahy o různých investicích jsou podrobně popsány v hlášeních, které společnost podává Australské burze cenných papírů (ASX). Doporučujeme investorům, aby si prostudovali podrobnější informace v těchto hlášeních.

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200317005594/en/

Kontakt

Kontakt pro média: James Richardson, poradce pro veřejné záležitosti

Email : james.richardson@dentons.com Tel : +1 202-408-9160

Kontakt pro investory: Email : investors@getswift.co

Sekretariát společnosti: Email : julian.rockett@boardroomlimited.com.au Tel : +61 2 8016 2841

Zdroj: GetSwift Limited

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-počítače-doprava-služby-obchod-GetSwift

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.