Společnost TI Fluid Systems dodá tepelné systémy pro nový elektrický SUV Ford Mustang Mach-E s plnou baterií

Společnost TI Fluid Systems, přední světový dodavatel technologie automobilových kapalinových systémů, dnes oznámila, že bude dodávat systémy řízení teploty pro nový Mustang Mach-E, zcela nový elektrický vůz automobilky Ford.

Nové vozidlo, které bude v prodeji koncem roku 2020, bylo poprvé představeno veřejnosti v listopadu loňského roku před automobilovou výstavou LA Auto Show 2019. Společnost TI Fluid Systems bude dodávat chladicí linky klimatizace pro pohodlí kabiny a řady chlazení baterií pro řízení teploty baterie s využitím kombinace optimalizovaných materiálů pro tyto sestavy.

„V návaznosti na více než 40 let zkušeností společnosti TI Fluid Systems v oblasti tepelných automobilových systémů jsme byli schopni spolupracovat s technickými týmy Fordu na technické podpoře, návrhu osvědčených postupů a integraci výroby a na podpoře projektování na místě," řekl Stefan Rau, výkonný viceprezident společnosti Fluid Carrying Systems. „Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností Ford, když vstupuje na trh s plně elektrickým vozem Mustang Mach-E, a těšíme se, že budeme automobilku Ford nadále podporovat v jejích budoucích potřebách."

Společnost TI Fluid Systems má dlouhou historii zásobování automobilky Ford, počínaje poskytováním palivových vedení pro první model T v roce 1922. Od té doby společnost TI spolupracovala s Fordem na stovkách vozidel.

„Je opravdu skvělé, že společnost TI může nadále stavět na svém 98letém vztahu s Fordem v oblasti dodávek produktů a systémů pro manipulaci s tekutinami pro elektrifikovaná vozidla zítřka," řekl Bill Kozyra, prezident a generální ředitel společnosti TI Fluid Systems.

O společnosti TI Fluid Systems

Společnost TI Fluid Systems je předním světovým výrobcem systémů pro skladování, přesun a dodávání tekutin především pro trh lehkých automobilů. Společnost TI Fluid Systems má téměř 100 let zkušeností s automobilovými kapalinami a provozuje výrobní závody na 108 místech ve 28 zemích, které slouží všem hlavním světovým výrobcům OEM.

Více informací naleznete na webových stránkách www.tifluidsystems.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/811902/TI_Automotive_Logo.jpg

KONTAKT: Domenic Milicia, ředitel pro vztahy s veřejností a komunikaci, dmilicia@tifs.com, +1-248-296-8400

Klíčová slova USA-automoto-stroje-energie-TI Fluid Systems

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.