Společnost Absen představila na veletrhu ISE novou řadu LED panelů DooH

Přední světový výrobce LED displejů, společnost Absen (SZSE: 300389) představila novou řadu AW pro digitální reklamní trh mimo domov (DooH). Řada AW je vhodná pro pevnou instalaci a může být také použita na světelné boxy a inteligentní světelné stožáry, aby uspokojila rostoucí trend využití LED displejů a integrace technologie 5G, což pomáhá prosadit novou vlnu inteligentních aplikací.

Řada AW bude k dispozici ve dvou standardních velikostech: panely 500 mm x 500 mm (š x v) a 500 mm x 750 mm (š x v). Panely řady AW s jasem 5 000 nitů, obnovovací frekvencí 3840 Hz a provedením ve dvou rozměrech pixelů (2,8 mm a 3,9 mm) poskytují vynikající kvalitu obrazu a zajišťují vynikající viditelnost i při krátkých pozorovacích vzdálenostech 3 až 5 metrů, takže jsou vhodné pro pouliční reklamu.

Řada AW využívá inteligentní systém automatického světelného senzoru k detekci úrovně okolního světla pro automatické nastavení jasu obrazovky pro optimální výkon. Vodotěsný design IP65/IP54 a odolnost proti povětrnostním vlivům znamenají, že řada AW odolá silnému dešti, silnému větru a náročnému prostředí v teplotním rozmezí od -20 °C do + 50 °C.

Společnost Absen může poskytnout řešení na klíč, což usnadňuje instalaci, přepravu a údržbu. Vzhledem k tomu, že výrobek lze snadno připevnit na lehké stožáry a do světelných boxů, je ideální pro přístřešky autobusů a další typy pouličních svítidel. Navíc, jakmile se technologie 5G stane dostupnější, poptávka po aplikacích „Smart City" se exponenciálně zvýší, aby se usnadnilo řízení měst a řízení dopravy.

Řada AW nabízí různé možnosti přizpůsobení různým rozměrům a účelům. Pro pevnou instalaci lze panel otáčet, což poskytuje více možností a flexibilitu instalace. Jako venkovní série tato řada podporuje bezrámovou instalaci, čímž se šetří náklady na upevňovací materiály.

Řada AW může plnit funkce, jako je dálkové publikování, kontrola clusterů a bezpečnostní ochrana pro zajištění pohodlnějšího šíření informací a reklamy. Uživatelé mohou snadno a efektivně spravovat obsah online uvolněním videa a obrázků prostřednictvím počítače. Pro zajištění bezpečnosti dat je pak obsah během přenosu šifrován a uzamčen v terminálu. Když uživatelé potřebují zobrazit stejný obsah na jednotlivých světelných stožárech, AW podporuje simultánní správu zobrazení, aby bylo dosaženo skutečného působivého efektu. Automatické monitorování činí správu inteligentní, se zpětnou vazbou a veškerými alarmy odesílanými automaticky.

KONTAKT: Melody Li, +86-186-1610-7413

Klíčová slova Čína-elektronika-trh-Absen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.