Společnost Aptorum Group zahajuje komercionalizaci potravinového doplňku z jamu čínského ve formě tablet a podepsala smlouvu o distribuci v Hongkongu

Společnost Aptorum Group Limited (dále jen "Aptorum Group“), farmaceutická firma, která se zaměřuje na vývoj nových léčivých přípravků pro řešení globálních naléhavých zdravotních potřeb, zveřejnila, že zahájila komercionalizaci svého potravinového doplňku pro ženy v menopauze trpící symptomy s ní spojené. Doplněk obsahuje bioaktivní složku extrahovanou ze sušené rostliny jamu čínského (Dioscorea opposita) označovanou "DOI", a představuje nehormonální koncepci společnosti Aptorum Group zaměřenou na uspokojení rostoucích potřeb zákazníků v oblasti nutričních trendů a dalších segmentů. Odhaduje se, že do roku 2030 bude na celém světě 1,2 miliardy žen v menopauze nebo po menopauze(1). Do roku 2025 by měl trh s potravinovými doplňky řešícími symptomy menopauzy podle odhadů dosáhnout více než 50 miliard amerických dolarů se složenou roční mírou růstu (CAGR) ve výši 16,4% (2016-2025)(2). Doplněk bude nejprve uveden na trh a prodáván v Hongkongu. Společnost usiluje o regulační souhlas na prodej výrobku i v dalších klíčových jurisdikcích.

V rámci komercionalizace podepsala společnost Aptorum Group prostřednictvím své plně vlastněné dceřiné společnosti Nativus Life Sciences Limited smlouvu o regionální distribuci s firmou Multipak Limited, skupinou se sídlem v Hongkongu, která nabízí značky produktů pro domácnost, jako například čajové sáčky Luk Yu® a další produkty související se zdravím.

Společnost Multipak umožní fimě Aptorum Group zpřístupnění produktu větší základně zákazníků v regionu. Produkce bioaktivních nutraceutických tablet s extraktem z jamu čínského společnosti Aptorum Group byla zahájena v Kanadě a brzy se objeví na trhu pod značkou NativusWell(TM).

Tablety NativusWell(TM) společnosti Nativus jsou přírodní nehormonální doplněk obsahující složku DOI. Prášek z jamu s obsahem DOI představuje nehormonální přístup, jehož cílem je zlepšit celkový stav žen v menopauze. Z vědeckých studií třetích stran vyplynulo, že komplex DOI, přirozeně bioaktivní složka jamu čínského, stimuluje biosyntézu estradiolu, vyvolává vylučování estradiolu a progesteronu a zlepšuje hustotu kostí, čímž potenciálně zabraňuje rozvoji osteoporózy(3),jednoho z častých symptomů souvisejících s menopauzou(4).

Další informace naleznete na adrese: http://ir.aptorumgroup.com/static-files/bcf77574-7bd6-4b9d-8110-d53837238f16

Další technické prezentace naleznete na stránkách: http://ir.aptorumgroup.com/static-files/66346f79-7a03-474a-89be-0eaafaa00d9d

O společnosti Aptorum Group Limited

Společnost Aptorum Group Limited (burzovní index Nasdaq: APM) je farmaceutická společnost, která vyvíjí a uvádí na trh nové léčivé přípravky pro řešení naléhavých zdravotních problémů, na které v současnosti neexistují léčiva. Společnost Aptorum Group Limited realizuje terapeutické projekty v oborech vzácných onemocnění, metabolických chorob a dalších.

Další informace o společnosti Aptorum Group najdete na adrese www.aptorumgroup.com.

Odmítnutí odpovědnosti a výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje prohlášení týkající se společnosti Aptorum Group Limited a jejích budoucích očekávání, plánů a vyhlídek, představující "výhledová prohlášení" ve smyslu Zákona o reformě soudních sporů o soukromých cenných papírech z roku 1995. Za tímto účelem lze všechna zde uvedená prohlášení, která nepředstavují prohlášení o historických skutečnostech, považovat za výhledová prohlášení. V některých případech můžete výhledová prohlášení identifikovat podle výrazů jako "může", "měl by", "očekává", "plánuje", "předvídá", "mohl by", "zamýšlí", "cíl", "projekty", "uvažuje", "věří" "odhaduje" "předpovídá" "potenciální" nebo pokračovat", nebo negativů těchto výrazů nebo jiných podobných výrazů. Skupina Aptorum Group založila tato výhledová prohlášení a uvedená prohlášení týkající se plánovaných časových harmonogramů pro předkládání žádostí a studií z velké části na svých současných očekáváních a prognózách budoucích událostí a na trendech, o kterých se domnívá, že by mohly ovlivnit její podnikání, finanční situaci a provozní výsledky. Tato výhledová prohlášení vypovídají pouze k datu vydání této tiskové zprávy a obsahují řadu rizik, nejistot a předpokladů, mimo jiné rizika související s ohlášenými správními a organizačními změnami, pokračováním činnosti a dostupnosti klíčových zaměstnanců, jejich schopností rozšiřovat sortiment produktů nabízet další produkty pro další spotřebitelské segmenty, výsledky vývoje, očekávanými růstovými strategiemi společnosti, očekávanými trendy a výzvami v podnikání společnosti a jejími očekáváními v oblasti stability jejího dodavatelského řetězce a riziky, která jsou podrobněji popsána na formuláři 20-F společnosti Aptorum Group a v dalších dokumentech, které může Aptorum Group v budoucnu předložit Komisi pro cenné papíry (SEC). V důsledku toho se předpoklady uvedené v takových výhledových prohlášeních mohou změnit. Společnost Aptorum Group nepřebírá žádnou povinnost aktualizovat jakákoli výhledová prohlášení uvedená v této tiskové zprávě v důsledku nových informací, budoucích událostí ani jinak.

________________________________________

1 World Health Technical Report Series. Research on the Menopause in the 1990's (Výzkum menopauzy v devadesátých letech). Ženeva, Švýcarsko: Světová zdravotnická organizace; 1996.

2 https://www.grandviewresearch.com/press-release/global-isoflavones-market

3 https://www.ke.hku.hk/story/innovation/the-magic-of-chinese-yam-for-treatment-of-menopausal-syndrome ; viz rovněž, Scientific Reports, 5-10179.

4 https://www.everydayhealth.com/menopause/osteoporosis-and-menopause.aspx

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200224005232/en/

Kontakty

Kontakt pro investory:

Tel: +852 2117 6611

Email: investor.relations@aptorumgroup.com

Kontakt pro média:

Tel: + 852 2117 6611

Email: info@aptorumgroup.com

Zdroj: Aptorum Group Limited

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-zdraví-Aptorum Group Limited

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.