Xerox uvád na trh dvě nové laserové tiskárny

Společnost Xerox oznamuje uvedení na trh dvou nových osobních laserových (Personal Laser Printer), DocuPrint P8ex a DocuPrint P1202. DocuPrint P1202 je první osobní laserovou tiskárnou od firmy Xerox, která podporuje prostředí Macintosh a tisk Post Script Level 2.

Soubor vlastností, kvalita, kompaktní velikost a cenová dostupnost těchto síťových tiskáren z nich dělá inteligentní řešení za konkurenceschopnou cenu - DocuPrint P8ex má předpokládanou katalogovou cenu 490 USD a DocuPrint P1202 899 USD.

"P8ex se připojuje k sesterskému výrobku P8e a nabízí v této kategorii za nízkou cenu a ve vysoké kvalitě produkt s nejrozsáhlejším souborem funkcí. S jejich rozšířenou kompatibilitou a funkcemi obě tiskárny dokonale doplňují naši mnoha oceněními ověšenou řadu tiskáren," uvedl marketingový ředitel skupiny Channels Group pro Evropu Ged Thompson. "Xerox je hrdý na to, že je první společností, která představila interface Universal Serial Bus (USB) a paralelní port v těchto produktech, což užiavtelům umožňuje maximální flexibilitu periferního zařízení. Dokázali jsme znovu, že zákazníci mohou dostat za své peníze více s tiskárnami Xerox, a že my jim můžeme poskytnout mnoho možností výběru, které zákazníci chtějí a potřebují."

Malá velikost, vynikající hodnota

Navíc k rozhraní USB a prvotřídní kvalitě obrazu v rozlišení 1200- dpi nabízí DocuPrint P8ex řadu výhod proti konkurenčním výrobkům:

paměťový standard 4 MB, rozšířitelný na 36 MB

zásobník na 150 listů papíru

větší kapacita toneru - 5000 stran

emulace PCL 5e a PCL6

Propojitelnost na síť přes externí tiskový server Xerox CentreDirect External Print Server

speciální funkce driveru tiskárny, které umožňují vodotisk a tisk N-Up.

DocuPrint P8ex podporuje tisk s Windows 3.x, Windows 95, Windows 98, Windows NT 4.0 a DOS. Flexibilní výměna papíru a krátká dráha papíru umožňují tisknout na mnoho typů medií, včetně obálek, plakátů a nálepek. Konečně, její kompaktní konstrukce si vyžaduje méně prostoru na stole při rychlosti a kvalitě mnohem většího přístroje.

Rychlý tisk pro počítače PC, Mac

Xerox DocuPrint P1202 Personal Laser Printer tiskne o více než 20 procent rychleji než nedávno oznámená tiskárna HP LaserJet 2100, se kterou je DocuPrint P8ex nejvíce srovnatelný model. Další vyspělé funkce:

špičková kvalita tisku s rozlišením 1200-dpi

standardní paměť 4 MB rozšiřitelná na 36 MB

emulace PCL 5e a PCL 6

speciální příslušenství, jako je připojení sítě k externímu tiskovému serveru Xerox CentreDirect, Postscript Level 2, Serial/LocalTalk a zásobník papíru na 250 listů

speciální vlastnosti driveru tiskárny umožňující vodotisk, N- up a tisk brožurek

kompaktní velikost

DocuPrint P1202 také podporuje tisk v operačních systémech Windows 3.x, Windows 95, Windows 98, Windows NT 4.0 a DOS.

Dostupnost

DocuPrint P8ex a DocuPrint P1202 jsou doplněny standardním servisem a podporou Xeroxu, i zárukou plné spokojenosti Xeroxu (Total Satisfaction Guarantee). Obě tiskárny budou v prodeji v distribuční síti od začátku května 1999.

Všechny ceny zde uvedené jsou odhadované evropské ceny. Prosíme kontaktujte vašeho místního zástupce Xeroxu k vyjasnění si podrobností o jednotlivých zemích.

Xerox Ltd. je "dokumentová společnost" (The Document Company" a snaží se vyhovovat požadavkům zákazníků zvyšováním výkonnosti svých procesů podnikání a řízení prostřednictvím konkurenceschopných vyspělých systémů a řešení pro zpracování dokumentů.

Bližší informace o výrobcích Xerox:

Česká republika Hana Navratilová

Marketing Communications Xerox CR, S.R.O.

Muchova 6

160 00 Praha 6

Česká republika

Tel: 00 4202 2431 2761

Fax: 00 4202 2431 4573

Hana.navratilova@cze.xerox.com

Milan Deutsch

MMD Marketing

Nitranská 6

10100 Praha 10

Česká republika

Tel: 00 42 0 22 425 1555

Fax: 00 42 0 22 425 4364

Email: deutsch@mmd.cz

anebo se podívejte na stránku na World Wide Web na adrese:

http://www.xerox.com

Klíčová slova Xerox

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.