Společnost Absen představila na veletrhu ISE 2020 řadu Venus LED

Přední světový výrobce LED společnost Absen v den zahájení veletrhu ISE (11. - 14. února 2020) oznámila uvedení prvního superlehkého řešení pronajímatelného pódiového vybavení.

Řada Venus (VN) je inovativní LED displej, který byl speciálně navržen pro koncerty a festivaly díky své schopnosti rychle komponovat obrovské obrazovky. Produkt se vyznačuje jedinečným integrovaným designem „modul-on-frame" (modul na rámu). Po odstranění pomocného rámu (rámu skříně) je panel Venus o 27 % lehčí než konkurenční řešení. Ve skutečnosti se při 27,5 kg/m2 jedná o nejlehčí integrované řešení cestovního displeje na trhu, které umožňuje tvůrčím týmům snižovat hmotnost, šetřit náklady a stavět ještě větší stěny LED než dříve - až do výšky 20 metrů.

Řada VN byla také navržena tak, aby šetřila posádkám drahocenný čas. V odvětví, kde se zvyšuje tlak na pronajímatele pódiového vybavení v souvislosti s dobou instalace, řada Venus umožňuje díky svému velkému rozměru skříně (1500x1000) a rychlému zamykacímu systému instalaci mnohem rychlejší. Snazší je také údržba a upgrade, protože moduly lze rychle odpojit, aniž by bylo nutné rozebrat strukturu rámu.

Řada VN bude k dispozici ve dvou standardních velikostech: 1500 mm (š) x 1000 mm (v) a 500 mm x 1000 mm, aby byla umožněna přizpůsobená instalace. Panely budou k dispozici ve verzích s roztečí pixelů 3,9 mm, 4,8 mm a 8,3 mm, s jasem až 5000 nitů. Řada VN také umožňuje konkávní a konvexní zakřivení pro vysoce kreativní (creative video) design videostěn; s horizontálními volně nastavitelnými odchylkami -10 až +10 stupňů, což umožňuje pevné polohování při -10 °, -5 °, 0 °, + 5 ° a + 10 °.

Všechny LED panely Venus jsou vybaveny trubkami z uhlíkových vláken se speciálními protiskluzovými povlaky, které zajišťují bezpečnost lezců, s dodatečnými bezpečnostními háčky, díky kterým se montéři mohou zajistit při každém kroku procesu výstavby. Systém snadného zamykání řady VN s velkými úchyty se snadno používá i s hrubšími rukavicemi, s barevným označením pro zamykání/odemykání a vertikálním automatickým zamykáním pro lepší uživatelský dojem. Produkt lze snadno zavěsit, naskládat a přepravovat díky pojezdovému vozíkovému systému (dolly system) 5 v 1. K dispozici je také vyztužení proti větru, které vydrží sílu větru až do úrovně 8.

KONTAKT: Melody Li, +86-18616107413

Klíčová slova Čína-elektronika-trh-Absen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.