[Infografika] Očekávání versus realita v digitalizaci průmyslu pomocí RTLS

Sewio, výrobce real-time lokalizačního systému (RTLS) pro digitalizaci pohybu uvnitř hal, dnes vydal infografiku Průmysl 4.0: Očekávání versus realita v digitalizaci průmyslu pomocí lokalizačních služeb.

Přestože průmysl 4.0 a digitalizace jsou již dlouho často skloňovanými tématy, firem, které nové technologie a procesy digitalizace v praxi využívají, je stále poměrně málo. Sewio jako výrobce a dodavatel technologie pro digitalizaci pohybu spolupracuje od roku 2014 s inovativními zákazníky, kteří se vydali cestou zlepšování efektivity a zvyšování bezpečnosti pomocí sledování pohybu, a tak ve své poslední infografice dokáže odpovědět na otázky:

• Kdo ve firmách zavádí digitální transformaci?

• Jaké aplikace technologie sledování jsou nejčastěji požadovány ve srovnání s těmi, které jsou nakonec realizovány?

• Které aplikace v reálném světě přináší rychlou návratnost investice?

• Proč se firmy rozhodly investovat právě do těchto aplikací a jaké si stanovily metriky úspěchu?

• Jak dlouho proces digitalizace trvá a které kroky vedou k úspěšnému projektu?

Infografika začíná sestupně seřazeným seznamem pracovních pozic, které poptávají industriální digitální řešení. V dalším grafu vedle sebe porovnává, které aplikace jsou nejčastěji požadovány, s těmi, které jsou nakonec uskutečněny. Ve třetí části infografiky je potom osm konkrétních příkladů projektů využití digitalizace s jejich skutečnými výsledky. Závěrečný graf znázorňuje průměrnou dobu potřebnou na dokončení projektu a jeho jednotlivé fáze a kroky.

"Jsme rádi, že můžeme znázorněním dat, které jsme zpracovali, pomoci evangelizaci procesu digitalizace a umožnit tak více organizacím dosáhnout větší efektivity, ziskovosti, a co je nejdůležitější, často také bezpečnosti," dodává Petr Passinger, CMO at Sewio Networks.

Infografiku v několika jazycích včetně češtiny a také její verze pro web nebo pro tisk naleznete na: http://www.sewio.net/infographic-industry-4-0-expectations-vs-reality/

O společnosti Sewio Networks

Sewio Networks (https://www.sewio.net/) je výrobce real-time lokalizační systému (RTLS) určenému pro digitalizaci pohybu uvnitř hal který pomáhá firmám v oblasti intralogistiky, obchodu, sportu, zábavy a zemědělství. Systém je založený na širokopásmové technologii UWB a je dodáván společně se softwarem pro management a vizualizaci sledovaných objektů.

Partnerům a zákazníkům poskytuje přesné, spolehlivé a plně škálovatelné IoT řešení pro sledování objektů a jeho využití k získání procesní vizibility, zlepšování efektivity výroby, zjednodušení toků materiálu a zvyšování bezpečnosti. Sewio technologie je implementována zákazníkům prostřednictvím partnerské sítě čítající 70+ partnerů ve 30 zemích světa. Sewio bylo založeno v roce 2014 v Brně, dnes s pobočkami v Německu (Mnichov) a Francii (Lyon). Sewio má 20 zaměstnanců a zákazníky ve 37 zemích. Mezi zákazníky patří: Volkswagen, Budvar, Pirelli, Matador, TPCA, Škoda.

Sewio Networks v číslech

• Sewio technologii v současnosti používá 170 klientů v 37 zemích světa

• Sewio je implementováno sítí 71 partnerů ve více jak 30 zemích

• Tým Sewio Networks se skládá z 20ti zaměstnanců ve třech zemích světa (Německo, Francie, Česká Republika)

• Průměrná návratnost investice do lokačního systému Sewio v oblasti intralogistiky je jedenáct měsíců

Kontakt pro média

Petr Passinger

Sewio Networks

petr.passinger@sewio.net

Klíčová slova ČR-průmysl-počítače-firmy-Sewio Networks

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.