Organizace YPO vyhlásila šest světových laureátů ceny Global Impact Award

Organizace YPO, světová komunita s více než 28 000 výkonnými řediteli ze 135 zemí, dnes oznámila jména šesti světových laureátů ceny Global Impact Award.

Cena YPO Global Impact Award je nejvyšší poctou pro členy organizace YPO, která uznává jejich dopad mimo organizaci YPO a oslavuje činnost výkonných ředitelů, která je udržitelná i škálovatelná.

Ze všech 14 geografických oblastí organizace YPO byl vybrán regionální laureát; z těchto 14 bylo šest jmenováno světovými laureáty ceny GIA.

Laureát ceny YPO Global Impact Award pro rok 2020 bude vyhlášen živě na pódiu během každoročního summitu vedení organizace YPO s názvem YPO EDGE, který se bude konat v San Diegu v Kalifornii v USA ve dnech 5.- 6. března.

"S rozšířením našeho programu cen Global Impact Award organizace YPO oceňujeme mimořádný dopad, jaký naši členové mají na naši globální komunitu, a oslavujeme jejich úžasné úsilí o skutečné změny prostřednictvím organizací a filantropické činnosti, které vedou," řekl Pascal Gerken, předseda programu Global Impact Award organizace YPO a předseda organizace YPO pro rok 2018-2019.

Šest světových laureátů ceny Global Impact Award:

Rodrigo Baggio (Latinská Amerika)

Rodrigo Baggio je zakladatelem a prezidentem organizace Recode, první neziskové organizace, která v Latinské Americe podporuje mládež v oblasti společenské zranitelnosti prostřednictvím technologií. Organizace Recode vytváří a šíří školení v oblasti podnikání a využívání digitálních nástrojů na podporu zprostředkovatelů v komunitách s nízkými příjmy a jejich mládeže při „přeprogramování" jejich reality.

Yann Borgstedt (Evropa)

Yann Borgstedt je zakladatelkou nadace The Womanity Foundation, švýcarské nadace, která je spojením kapitálové filantropie a společenských investic zaměřených na zvyšování rovnosti žen a mužů prostřednictvím inovativních projektů. Nadace Womanity věří ve svět, ve kterém muži i ženy využívají stejných práv a příležitostí. Od roku 2005 ovlivnila činnost nadace Womanity 27,6 milionů osob.

Willy Foote (severovýchod USA)

Willy Foote je zakladatelem a výkonným ředitelem společnosti Root Capital, neziskové organizace, která investuje do růstu zemědělských podniků, aby mohly transformovat venkovské komunity. Root Capital poskytuje malým a rostoucím podnikům v Africe, Latinské Americe a jihovýchodní Asii kapitál a školení, které potřebují k prosperitě.

Sunil Lalvani (Blízký východ / severní Afrika)

Sunil Lalvani je generálním ředitelem a zakladatelem organizace Project Maji, která zajišťuje udržitelný přístup k čisté vodě ve venkovských komunitách v subsaharské Africe pomocí solární technologie. Organizace Project Maji narušuje neziskový model tím, že působí spíše jako udržitelný společenský podnik než jako tradiční charita.

Patricia Nzolantima (Afrika)

Patricia Nzolantima je zakladatelkou a generální ředitelkou organizace Bizzoly Holdings, která pomáhá ženám plně využít jejich potenciál, emancipovat se a využít svých vůdčích schopností k pozitivním změnám. Z této práce vytvořila také centrum pracujících žen Working Ladies WIA Hub, první ženský podnikový akcelerátor v Konžské demokratické republice.

Buddy Teaster (jihovýchod USA a Karibik)

Buddy Teaster je generálním ředitelem společnosti Soles4Souls, která z obuvi a oblečení vytváří příležitost jejich dobrým využitím, poskytuje úlevu, vytváří pracovní místa a dává lidem možnost rozbít kruh chudoby. Od roku 2006 společnost Soles4Souls zachovala více než 35 milionů párů obuvi a 12 milionů kusů oblečení před jejich likvidací a vyvezla je do 127 zemí a všech 50 amerických států.

O organizaci YPO:

YPO je celosvětově působící organizace s více než 28 000 výkonnými řediteli ve více než 135 zemích, vedená přesvědčením, že svět potřebuje lepší vůdce. Každý z našich členů dosáhl významného úspěchu v oblasti vedení podniků v mladém věku. Dohromady vedou společnosti a organizace, které generují roční tržby ve výši 9 bilionů USD. Členové YPO se navzájem inspirují a vyzývají výměnou zkušeností v inkluzivní komunitě otevřeného sdílení a důvěry. Pro více informací navštivte webové stránky ?ypo.org.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1065220/YPO_Logo.jpg

KONTAKT: Amy Reid, areid@ypo.org, +1 646 678 0575 (Spojené státy)

Klíčová slova USA-společnost-sociální-život-lidé-YPO

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.