Společnost Absen bude na výstavě ISLE 2020 zářit díky novým řešením LED displejů

Společnost Absen bude na výstavě ISLE 2020 zářit díky novým řešením LED displejů

Společnost Absen bude na výstavě ISLE 2020 zářit díky novým řešením LED displejů

Společnost Absen (SZSE: 300389), přední světový výrobce LED obrazovek, se zúčastní výstavy ISLE 2020 naplánované na 24. až 27. února 2020 ve světovém výstavním a konferenčním centru v Šen-čenu. Během výstavy představí společnost Absen na stánku 10-A01 svůj displej s úzkým pixelovým zobrazením (NPP) a představí nové produkty a řešení LED.

Výstava ISLE 2020 bude svědkem představení několika nejnovějších produktů společnosti Absen, včetně řady HC, špičkového řešení pro řídicí místnosti, řady Lyra, průhledných LED displejů s ultratenkým a lehkým designem k pronájmu a řady AW, univerzálních venkovních sloupových LED obrazovek. K vidění budou také přední displeje společnosti Absen k pronájmům, využití na pódiích a komerčním účelům.

HC1.2 Pro je prvotřídní řešení LED displeje pro velíny a firemní využití. Návštěvníky výstavy bude ke stánku společnosti lákat ohromující videostěna sestávající ze 128 1,2 mm LED panelů HC Pro. Díky pokročilé technologii řešení integrovaného zařízení (IMD) 4 v 1 a technologii Common Cathode (CC) je řada HC Pro mnohem výkonnější a energeticky účinnější než běžné výrobky LED pro kontrolní místnosti. A s technologiemi zaostření obrazu, vylepšování barev a kalibrace A3C bude nový produkt představovat vizuální výkon displeje nové generace s vyšším kontrastním poměrem, obnovovací frekvencí a širším pozorovacím úhlem. Kromě všech výhod má produkt pro přední a zadní instalaci a údržbu bezdrátové připojení, umožňuje rychlé odpojení a připojení, což zajišťuje pohodlný provoz a maximální uživatelský zážitek.

Kromě produktů HC1.2 Pro zahrnují produkty s technologiemi IMD a CC také řadu Aries, první MiniLED produkt na světě k pronájmům a využití na pódiích, který byl představen na výstavě ISE 2018, CR0.7, tržně osvědčené řešení pro kontrolní místnosti, a Acclaim A27 Pro, komerční zobrazovací produkt vhodný pro maloobchod, firemní, dopravní a další využití.

Návštěvníci výstavy ISLE 2020 jsou zváni k návštěvě stánku 10-A01 a získání praktických zkušeností s dalšími produkty společnosti Absen, jako jsou pronajímatelné řady PL Lite a DW a také Absenicon, prezentační řešení typu vše v jednom pro zasedací místnosti, konferenční místnosti, hlediště a další tržní využití.

O společnosti Absen

Společnost Absen Optoelectronic Co., Ltd byla založena v roce 2001 a je čínským výrobcem vysoce kvalitních LED zobrazovacích řešení. Společnost je známá svou celosvětovou přítomností, kompletním servisem a vysoce kvalitními produkty pro živé přenosy, vysílání a inscenační průmysl. Společnost Absen je největším čínským vývozcem LED panelů po dobu deseti po sobě jdoucích let, působí ve více než 120 zemích a doposud se významně přičinila k úspěchu více než 30.000 projektů a instalací po celém světě.

https://www.absen.com/

O výstavě ISLE

ISLE, mezinárodní výstava velkoplošných displejů, audiovizuálních integrovaných systémů a LED panelů a osvětlení, je plně integrovaná a profesionální platforma řešení LED, AV systémů a panelů pro průmyslové řetězce. Výstava ISLE je s více než 2000 vystavovatelů a 160 000 metry čtverečními podlahové plochy jednou z největších světových akcí ve svém oboru a každoročně se koná v novém výstavním centru v Šen-čenu (Shenzhen World).

http://www.isle.org.cn/?lang=en

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1063217/Absen.jpg

KONTAKT: +86-755-8974-7399, susie.ma@absen.com

Klíčová slova Čína-elektronika-trh-Absen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.