Kapela zakázanÝovoce uctila památku Johna Lennona novou písní a videoklipem

Kapela zakázanÝovoce uctila památku Johna Lennona novou písní a videoklipem

Kapela zakázanÝovoce uctila památku Johna Lennona novou písní a videoklipem

Kapela zakázanÝovoce uctila památku Johna Lennona novou písní a videoklipem Kapela zakázanÝovoce uctila památku Johna Lennona novou písní a videoklipem Kapela zakázanÝovoce, zleva Petr, Marek Žežulka, Martin, Yaris, Hynek Toman, Jakub, Ondra Pospíšil Kapela zakázanÝovoce

V den 39. výročí smrti Johna Lennona představilo zakázanÝovoce pilotní singl "Za naše sny" z připravovaného alba. To vyjde v první polovině příštího roku.

V novém videoklipu ztvárnili muzikanti speciální vojenskou jednotku, která se ocitla ve válečném konfliktu. Píseň je ovšem odkazem na mírové hnutí jednoho z legendárních "brouků", které vzniklo už před půl stoletím. Zpěvák Yaris k tomu dodává: "Píseň má dvě poselství. Není jen o aktuálních válkách ve světě, což je téma, které se nás jako země aktivní v určitých mezinárodních organizacích blízce dotýká, ale je také metaforou obyčejných rozepří mezi lidmi. Možná někomu pomůže uzavřít staré sváry a nadechnout se do nových dnů tak jako mně."

V klipu se objevuje i legendární Lennonova zeď v Praze, která před měsícem dostala novou tvář a stala se oficiální venkovní galerií.

V roce 2020 oslaví zakázanÝovoce 15 let existence a kromě nové desky potěší své fanoušky i rozsáhlým koncertním turné. To odstartuje letními festivaly a protáhne se až do podzimu, kde se připravuje větší klubové turné se spřátelenou kapelou Jaksi Taksi.

Odkaz na klip: https://youtu.be/c28zv4JE1P4

www.zakazanYovoce.cz

www.facebook.com/zakazanYovoce

www.youtube.com/zakazanYovoce

Kontakt:

Agentura ROCKnGO

E-mail: info@rockngo.cz

Klíčová slova ČR-pop-hudba-zakázanÝovoce-firmy-ROCKnGO

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.