Společnost Crowne Plaza® Hotels & Resorts oznámila celosvětové partnerství s organizací Global Entrepreneurship Network

Hotely Crowne Plaza jako první partner organizace Global Entrepreneurship Network v oblasti exkluzivního pohostinství budou místem konání akcí Startup Huddle, které pomohou budovat startupové komunity po celém světě.

Společnost Crowne Plaza® Hotels & Resorts s hrdostí oznamuje uzavření globálního partnerství s organizací Global Entrepreneurship Network (GEN). Partnerství bude zahájeno během každoročního Týdne globálního podnikání (18.-24. listopadu 2019). Jako první partner v oblasti exkluzivní pohostinství pro společnost GEN vyberou vlastnosti Vybrané hotely Crowne Plaza budou jako první partner v oblasti exkluzivní pohostinství organizace GEN novými místy celosvětových měsíčních setkání Startup Huddle, programu navrženého na pomoc podnikatelům při současném posílení místních ekosystémů, který poskytuje podnikatelům snadnější přístup k prostorům pro spolupráci, řešení problémů a vzájemnou inspiraci.

Značka Crowne Plaza, jedna z největších prestižních značek na světě, prochází globálním vývojem a expanzí. Začátkem roku 2020 bude v USA, Evropě a Číně otevírat šest nových vlajkových hotelů. Mezi nové charakteristické inovace designu značky Crowne Plaza, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly měnícím se potřebám moderních cestujících, patří Plaza Workspace, koncept vstupní haly pro spolupráci s flexibilními pracovními prostory, prostory pro odpočinek a zasedacím sálem Studio, rezervovaným na hodiny. Organizace GEN má více než 15.000 členů ve 170 zemích. Díky tomuto partnerství jim vybrané hotely Crowne Plaza nabídnou zlevněný nebo bezplatný přístup do těchto prostor ke spolupráci.

Podle zprávy o celosvětovém ekosystému startupů pro rok 2019 organizací Startup Genome a GEN poskytuje flexibilní design vstupních hal značky Crowne Plaza podnikatelům ideální prostředí pro osobní setkání, které je pro podnikatele a začínající podniky důležitější než kdykoli předtím. Zpráva nedávno odhalila, že vyšší skóre za „místní propojení" se promítlo do úspěšnějších startupů a silnějších podnikatelských ekosystémů. Konkrétně ti podnikatelé, kteří měli vysokou úroveň „místního propojení", zvyšují své příjmy dvakrát rychleji než ti, kteří mají nízké místní propojení.

Libby Escolme, globální viceprezident společnosti Crowne Plaza, uvedl: „Jsme hrdí na to, že jsme s organizací GEN uzavřeli partnerství pro podporu a poskytování domova pro příští generaci podnikatelů z celého světa. Toto partnerství přichází pro značku Crowne Plaza v pravý čas, kdy rozšiřujeme naši novou nabídku flexibilních lobby a pokojů ve vlajkových hotelích po celém světě od našich konceptů lobby po patentované pokoje WorkLife. Naše hotely skutečně slouží moderním obchodním cestujícím a místním obchodním komunitám, od našich konceptů lobby po patentované hotelové pokoje WorkLife."

Sponzorství programu Startup Huddle značkou Crowne Plaza bude zahájeno 19. listopadu 2019 během Týdne globálního podnikání, akce konané v nově přizpůsobeném vlajkovém hotelu v Americe, hotelu Crowne Plaza Atlanta Perimeter hotel v Ravinii. Jonathan Ortmans, zakladatel a prezident organizace GEN, a Meredith Latham, viceprezidentka společnosti Crowne Plaza pro Ameriku, budou hostit akci, která se bude blíže věnovat oblasti startupů v Atlantě a podpoře kreativity a spolupráce skvělým designem. Pro rok 2020 je dále naplánováno několik akcí v hotelech Crowne Plaza po celém světě.

Ortmans dodal: „Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se značkou Crowne Plaza a pomáhat rozvíjet zdravější ekosystémy pro podnikatele ze všech prostředí, aby mohli prosperovat. Místní ekosystémy pro začínající podniky potřebují konektivitu a hustotu, pulzující atmosféra nových lobby hotelů Crowne Plaza nabízí podnikatelům zázemí pro spolupráci a budování komunity. Značka Crowne Plaza rychle reagovala na tuto příležitost a uvědomuje si důležitost role, kterou může sehrát. Těšíme se, až uvidíme více našich programů a komunit využívajících místní hotely Crowne Plaza jako centrum pro inovace a růst komunit."

Informace o partnerství naleznete na webových stránkách genglobal.org/crowneplaza.

O organizaci Global Entrepreneurship Network

Organizace Global Entrepreneurship Network provozuje platformu programů ve 170 zemích, jejímž cílem je usnadnit zahájení a rozšiřování podnikání každému a kdekoli. Prostřednictvím podpory hlubší přeshraniční spolupráce a iniciativ mezi podnikateli, investory, výzkumnými pracovníky, zákonodárci a organizacemi na podporu podnikání se organizace GEN snaží podporovat zdravější začínající a škálové ekosystémy, které vytvářejí více pracovních míst, vzdělávají jednotlivce, urychlují inovace a posilují hospodářský růst. Pro podrobnosti o programech a iniciativách, které tvoří organizace GEN, navštivte webové stránky genglobal.org. Sledujte GEN na Twitteru @unleashingideas.

O společnosti Crowne Plaza® Hotels & Resorts

Crowne Plaza® Hotels & Resorts je jednou z nejrychleji rostoucích hotelových značek na světě. Ve společnosti Crowne Plaza® jsme odborníky, kteří pomáhají hostům lépe podnikat pomocí kombinace pokročilých kolegiálních služeb ve formě neustálé konektivity, inovativních místností a flexibilních společných pracovních prostorů. To vše pomáhá hostům být produktivní a dodává jim energii k budování smysluplných vztahů se svými klienty a kolegy nebo společníky na cestách. Krásně vybavené pokoje, síťový program Sleep Advantage®, fitness centrum s nepřetržitým provozem, stylová zařízení pro schůzky a akce a restaurace a bary na místě. V hotelech Crowne Plaza nabízíme zážitek, který je založen na designu, je technologicky a kulturně relevantní pro svět moderních služebních cest a turistických návštěv; což znamená, že se hosté mohou odreagovat a inspirovat ve svém volném čase nebo během pracovních pobytů. Více informací naleznete na webových stránkách www.crowneplaza.com, můžete se s námi také spojit na společenských sítích Facebook https://www.facebook.com/Crowne.Plaza, Twitter www.twitter.com/crowneplaza a Instagram www.instagram.com/crowneplaza.

O organizaci IHG®

IHG® (InterContinental Hotels Group) (LON:IHG) (NYSE:IHG) (ADRs) je globální organizací se širokým portfoliem značek hotelů, včetně Six Senses Hotels Resorts Spas, Regent Hotels & Resorts, InterContinental® Hotels & Resorts, Kimpton® Hotels & Restaurants, Hotel Indigo®, EVEN® Hotels, HUALUXE® Hotels and Resorts, Crowne Plaza® Hotels & Resorts, vocoTM, Holiday Inn® Hotels & Resorts , Holiday Inn Express®, Holiday Inn Club Vacations®, avidTM hotels, Staybridge Suites®, Atwell SuitesTM a Candlewood Suites®.

IHG franšízuje, pronajímá, spravuje nebo vlastní téměř 5800 hotelů a přibližně 865.000 pokojů ve více než 100 zemích, s více než 1900 hotely ve svých plánech rozvoje. IHG také spravuje IHG® Rewards Club, náš globální věrnostní program, který má více než 100 milionů přihlášených členů.

Společnost InterContinental Hotels Group PLC je holdingovou společností skupiny se sídlem ve Velké Británii a je také registrována v Anglii a Walesu. V hotelech a pobočkách IHG pracuje celosvětově více než 400.000 zaměstnanců.

Pro informace o hotelích a rezervace navštivte webové stránky www.ihg.com. Informace o programu IHG Rewards Club naleznete na stránkách www.ihgrewardsclub.com. Pro nejnovější zprávy navštivte web www.ihgplc.com/media a sledujte nás ve společenských médiích https://twitter.com/ihgcorporate, www.facebook.com/ihgcorporate a www.linkedin.com/company/intercontinental-hotels-group.

Kontakt pro média

Jason Rollins, IHG

Jason.Rollins@ihg.com

+1 770-604-5314

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1030342/IHG_Hotels_and_Resorts_Hamburg.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1030343/Crowne_Plaza_Atlanta.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/951572/IHG_Crowne_Plaza_Logo.jpg

Klíčová slova Británie-turistika-hotely-IHG Hotels and Resorts

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.