Kavkazská jedle - nejoblíbenější vánoční strom českých domácností

Dánské plantáže kavkazských jedlí.

Dánské plantáže kavkazských jedlí.

Dánské plantáže kavkazských jedlí. Vánoční stromek - kavkazká jedle

Mountfield je jedním z největších prodejců vánočních stromků a i letos nabídne svým zákazníkům kvalitní kavkazské jedle z dánských plantáží. Prodej zahájí 21. listopadu ve všech svých 56 prodejních centrech v České republice a 18 prodejnách na Slovensku.

"Už řadu let patří kavkazské jedle k našemu standardnímu vánočnímu sortimentu a ukazuje se, že to bylo správné rozhodnutí. Meziroční prodeje nám skokově narůstají každým rokem, přičemž v letošním roce předpokládáme nárůst prodejů až o 20 %," vysvětluje generální ředitel společnosti Mountfield Michal Pobežal a dodává: "A v návaznosti na loňský úspěch s prodejem vánočních dekorací jsme letos i tuto nabídku výrazně rozšířili. Zákazníci mohou vybírat z více než 700 druhů interiérových a exteriérových dekorací."

Mountfield nabízí ve svých prodejnách kavkazské jedle prvotřídní výběrové kvality. Dodávány jsou přímo z Dánska postupnými návozy, aby byla zaručena jejich čerstvost. Všechny stromky procházejí přísnou kontrolou kvality. Na dánské plantáže vysílá Mountfield své vlastní týmy inspektorů, kteří sami vybírají a označují stromky, které odpovídají garantované nejvyšší kvalitě. Stromky mají dokonalý vzhled, podmanivou vůni, dlouhé, husté jehličí a také bohatou a pravidelnou korunu. V nabídce jsou různé velikosti od 100 cm až do 250 cm a za naprosto jedinečné ceny. Například cena nejvíce žádané velikosti stromku od 150 - 200 cm je od 499 Kč. Samozřejmostí jsou další doplňkové služby, jako je ořez a balení stromku.

Vánočním expozicím věnuje Mountfield ve všech svých prodejnách v Čechách i na Slovensku velký prostor. Nabídka vánočních dekorací je opravdu obrovská a zahrnuje hned několik vánočních stylů. Od moderního až po staročeský. Sortiment je různý, od LED osvětlení přes vánoční ozdoby, věnce, svíčky, svícny až po tradiční plyšové figurky sněhuláků, sobů a spoustu drobných dekorací. Zákazníci mají možnost nejen pohodlně vybírat a nakupovat, ale díky krásně sladěným prodejním expozicím čerpat i skvělou inspiraci pro vánoční výzdobu svých domácností.

"U vánočních dekorací jsme se soustředili na 3 hlavní pilíře. Poskytnout obrovský výběr všech dekorací s důrazem na nejvyšší kvalitu a současně nabídnout skvělé ceny. Zejména u cen jsme přistoupili k tomuto sortimentu jako naší službě zákazníkům. S vědomím nižšího výdělku než u našich tradičních komodit, ale s cílem poskytnout našim věrným zákazníkům sortiment, který si mohou zakoupit za příznivé ceny. Věřím, že se nám všechny naše pilíře podařilo naplnit a že zákazníci naší snahu ocení," vysvětluje obchodní ředitel Mountfieldu Michal Dluhoš a doplňuje, že "vánoční dekorace vnímáme jako sortiment s obrovským potenciálem a do budoucna se chceme stát lídrem trhu".

Kontakt:

Kateřina Böhmová

manažerka komunikace a tisková mluvčí

E-mail: katerina.bohmova@mountfield.cz

Web: www.mountfield.cz

Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a v současnosti provozuje celkem 74 vlastních prodejen, z toho 56 v České republice a 18 na Slovensku. Mountfield je největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu v Evropě. V roce 2018 získal Mountfield ocenění Superbrands ČR a SK 2018, a potvrdil tak svou pozici jedné z nejvýznamnějších značek v ČR a SK a také získal cenu FAIR PLAY 100 nejlepších zákaznických zkušeností 2017, kterou vyhlašuje společnost KPMG. V roce 2018 se Mountfield umístil v anketě Nejdůvěryhodnější značka( v kategorii Zahradní technika) na prvním místě. Cenné pro Mountfield je, že o tomto ocenění rozhodli v nezávislém hlasování samotní zákazníci. V rámci žebříčku Českých 100 nejlepších obsadil Mountfield v roce 2017 celkové 4. místo, před ním se umístily tyto firmy (1. Škoda Auto a.s., 2. Kooperativa pojišťovna a.s., 3. Karlovarské minerální vody a.s.).

Klíčová slova ČR-trh-hobby-styl-Vánoce-firmy-Mountfield

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.