Společnost Moutai Group zaznamenává v roce 2019 zvýšenou poptávku na zahraničních trzích

Konference zahraničních distributorů Kweichow Moutai Group

Konference zahraničních distributorů Kweichow Moutai Group

Předseda představenstva společnosti Moutai Group a tajemník stranického výboru Li Baofang Generální ředitel společnosti Moutai Group a náměstek tajemníka strany Li Jingren

Společnost plánuje v příštím roce další upevnění své přítomnosti na zahraničních trzích

Skupina Kweichow Moutai oznámila na Konferenci zahraničních distributorů v roce 2019, která se konala 10. listopadu, že během deseti měsíců končících 31. října 2019 exportovala 1576,82 metrických tun likéru Moutai a dalších značek skupiny Moutai, přičemž tento vývoz dosáhl hodnoty 369 milionů USD. V rámci pokračujících investic do rozšíření své zahraniční sítě distributorů přidal čínský výrobce likérů v rámci zkušebního provozu hlavního distributora a během roku 2019 otevřel na zahraničních trzích 10 nových obchodů. V současné době má Moutai 107 zahraničních distributorů v 64 zemích a regionech na pěti kontinentech, včetně 44 zemí, na které se zaměřuje čínská vládní iniciativa Pásu a cesty. Od konce loňského roku se tedy počet distributorů zvýšil o šest.

S rostoucí popularitou značky Moutai na celém světě v posledních letech si výrobce likérů v loňském roce všiml trendu nedostatečné nabídky na zahraničních trzích. Protože se nerovnováha mezi nabídkou a poptávkou neustále rozšiřuje, společnost Moutai v roce 2019 poprvé zaznamenala nedostatek nabídky na zahraničních trzích.

Předseda představenstva společnosti Moutai Group a tajemník stranického výboru Li Baofang řekl: „Je to jedna z nejvýznamnějších změn, které jsme zaznamenali na zahraničních trzích od doby, kdy se likér Moutai znovu objevil na domácím trhu v roce 2016. Úspěšně jsme rozšířili naši přítomnost na trzích mimo Čínu díky rostoucí popularitě likéru Moutai mezi spotřebiteli po celém světě, a to díky neúnavnému úsilí všech členů skupiny Moutai, které je vynakládáno již několik let."

Pan Li dodal: „Do roku 2020 zbývá jen 50 dní. Moutai s největší pravděpodobností dosáhne do konce letošního roku prodeje ve výši 100 miliard juanů (přibližně 14 miliard USD) a dokončí náš 13. pětiletý plán o rok dříve. V důsledku toho se brzy budeme moci začít připravovat náš 14. pětiletý plán." Dodal: „Na základě těchto úvah definujeme rok 2020 jako Rok posílení našich základů."

„S rostoucí popularitou likéru Moutai na mezinárodních trzích budeme soustavně podporovat iniciativu Pásu a cesty a přizpůsobíme se hlubšímu poslání této iniciativy. Těšíme se na dosahování plodných výsledků v příštích několika letech a věříme, že jsme na dobré cestě k vytvoření slibné budoucnosti pro značku Moutai."

Generální ředitel společnosti Moutai Group a náměstek tajemníka strany Li Jingren řekl: „Doufáme, že naši zahraniční distributoři budou i nadále podporovat další růst společnosti Moutai a budou s námi úzce spolupracovat na přetváření zahraničních trhů budováním širší shody a přispějí k lepšímu porozumění kultury společnosti Moutai, protože se snažíme lépe porozumět kultuře konzumace alkoholických nápojů na každém trhu."

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1030083/2019_overseas_distributors_conference_of_Kweichow_Moutai_Group.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1030084/Kweichow_Moutai_Group_Li_Baofang.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1030085/Kweichow_Moutai_Group_Li_Jingren.jpg

KONTAKT: Xing Le, xingle0909@vip.qq.com, +86-135 1191 8821

Klíčová slova Čína-trh-nápoje-Kweichow Moutai Group

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.