Špotáková a Ronaldo pomohli dětem! * Vánoční aukce DEJME DĚTEM ŠANCI vynesla 1,134.500 Kč pro děti z dětských domovů

4. Vánoční charitativní aukce obecně prospěšné společnosti DEJME DĚTEM ŠANCI vynesla 1,134.500 Kč na podporu dětí a mladých lidí z dětských domovů po celé České republice. Konala se ve čtvrtek 14. listopadu v krásném prostředí Hartigovského paláce na Malé Straně v Praze pod záštitou místostarosty MČ Praha 1 Mgr. Pavla Nazarského.

Hlavním partnerem aukce byly společnosti Elite Voyage a Elite Medical v zastoupení Karly Ašerové, která je již třetím rokem partnerem a spolupořadatelem této krásné akce.

Dražilo se 19 zajímavých zážitků a předmětů, např.: trénink s olympijskou vítězkou Bárou Špotákovou, patronkou organizace DEJME DĚTEM ŠANCI, dres Cristiana Ronalda, který speciálně pro tuto příležitost věnoval bývalý fotbalový reprezentant Pavel Nedvěd, soukromé hudební soirée Jaroslava Svěceného, pamětní medaile z ryzího kovu, originální šperk, privátní prohlídka Národního muzea a další zajímavosti, které mohou udělat radost nejen samotným dražitelům, ale mohou posloužit jako krásné vánoční dárky pro jejich blízké. Jednou z položek dražebního katalogu byla i socha z modřínového dřeva "Dítě a láska", kterou vyrobily děti z DD Tuchlov, a která se vydražila za 35.000 Kč. Nejvyšší částku vygenerovali kašmírový kabát a dámská večerní toaleta z exkluzivního salónu Ago D'oro.

Příjemným večerem hosty provedl skvělý moderátor a licitátor Pavel Anděl, který s DEJME DĚTEM ŠANCI dlouhodobě spolupracuje. Role hostesek se ujaly studentky, které DDŠ podporuje. O hudební zážitek se postarali rovněž studenti, které DEJME DĚTEM ŠANCI podporuje při studiu filmové školy Klára Návratová a Rosťa Vašík. Po skončení oficiální části večera čekal na hosty raut připravený restaurací Ambiente Brasileiro se skvělými víny společnosti Vineyards a nealko nápoji od společností Kofola a Aquara. Nechyběla lahodná káva Café Milani, dezerty z cukrárny Ovocný Světozor a raw dortíky značky Deniraw, které vyrábí jedna ze studentek, kterou DEJME DĚTEM ŠANCI rovněž podporuje. Nechyběla ani ochutnávka whisky TREBITSCH. Všechny pochoutky pro tento večer partneři poskytli formou daru.

"Vánoční aukce DEJME DĚTEM ŠANCI se stala krásnou každoroční tradicí díky níž můžeme pomoci mnoha mladým lidem, kteří neměli šťastný začátek svého života. Velký dík patří všem, bez kterých bychom nemohli tuto akci uspořádat, Karle Ašerové, všem partnerům a moderátorovi, který pracoval bez nároku na honorář, těm, kdo nám dražené předměty a zážitky věnovali, všem dražitelům, ale i těm, kteří nás přišli podpořit a všem, kteří se podíleli na přípravách večera. Potěšila mě nabídka společnosti Porsche Praha, která věnovala na víkend Audi Q8 dražiteli, který vydražil za nejvyšší částku," říká ředitelka a zakladatelka organizace DEJME DĚTEM ŠANCI, paní Michaela Chovancová.

Kontakt:

Sarah Christensenová

E: sarah@dejmedetemsanci.cz

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. poskytuje komplexní pomoc dětem a mladým dospělým vyrůstajícím v dětských domovech na území celé ČR. Zároveň nabízí lidem možnost podpořit konkrétní dítě z dětského domova takovou formou, která je pro něj přijatelná po stránce lidské i finanční. V současné době DDŠ spolupracuje se 40 dětskými domovy a ve svých projektech má zařazeno průběžně více než 250 dětí. Od roku 2011 podpořila více než 3000 dětí částkou přes 34 milionů Kč.

Více informací naleznete na www.dejmedetemsanci.cz. DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. je držitelem značky "Spolehlivá veřejně prospěšná organizace".

Klíčová slova ČR-sociální-děti-charita-Dejte dětem šanci

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.