Registrace na Evropský summit SAFe® 2020 konaný 8.-12. června v nizozemském Haagu byla zahájena

Největší shromáždění odborníků na metodiku SAFe v Evropě se zaměřuje na iniciativy v oblasti obchodní agility s cílem sladit celý podnik v rámci strategie a provádění

Společnost Scaled Agile, Inc., poskytovatel metodiky SAFe®, předního světového rámce obchodní agility, dnes oznámila zahájení registrací na Evropský summit SAFe® 2020 (2020 European SAFe® Summit), který se bude konat 8.-12. června ve Světovém fóru v Haagu v Nizozemsku. Vícedenní akce bude největším evropským shromážděním zaměřeným výhradně na metodiku Scaled Agile Framework® (SAFe) a její využití.

Třetí výroční Evropský summit SAFe je událost „velkého stanu" pro všechny, kteří se zabývají metodikou SAFe - technické a obchodní týmy, trenéry a exekutivní kouče, obchodní lídry a partnery společnosti Scaled Agile. Jeden den této akce bude věnovaný partnerům, dvoudenní hlavní konference bude s regionálně zaměřeným obsahem a přednášejícími a semináři po konferenci.

Účastníci budou mít příležitost zlepšovat dovednosti, vyměňovat si znalosti, seznamovat se a spojovat se s myšlenkovými lídry a influencery. Je naplánováno sedm prezentací s příběhy zákazníků, které umožňují účastníkům vidět z první ruky, jak podniky využívají metodiku SAFe k efektivnějšímu poskytování hodnoty pro zákazníky a ke zlepšení obchodních výsledků.

„Zrychlení přijetí metodiky SAFe na celém světě dále podporuje rozvoj a růst této konference," řekl Dean Leffingwell, tvůrce rámce SAFe a předseda představenstva společnosti Scaled Agile, Inc. „Jsme nadšeni, že se letos můžeme soustředit na to, jak mohou organizace aplikovat SAFe 5.0 k zavádění iniciativ v oblasti podnikové agility, které jim pomohou provádět úspěšné organizační změny, v krátkém čase se přizpůsobit rychle se měnícím trhům a motivovat a udržet zaměstnance vytvořením moderního pracoviště zaměřeného na poskytování hodnoty pro zákazníka."

Evropský summit SAFe zahrnuje tři klíčové akce:

9. června, Den partnerů

Tato jednodenní akce, určená výhradně partnerům společnosti Scaled Agile, je zaměřena na budování úspěchu při podpoře a využití produktů a služeb metodiky SAFe. Součástí programu je nový dynamický obsah, který má partnerům pomoci úspěšně řídit jejich podnikání s metodikou SAFe.

10.-11. června, Hlavní konference

Dvoudenní hlavní konference bude zahrnovat klíčové tematické přednášky, technické semináře, příběhy o úspěchu zákazníků, velmi krátké prezentace (Lightning Talks) a mnoho příležitostí k navazování kontaktů. Konference bude pokrývat osm následujících témat:

- Správa štíhlého portfolia

- Obchodní a organizační agilita

- Poskytování podnikových řešení

- Agilní poskytování produktů

- Týmová a technická agilita

- Vedení a kultura neustálého vzdělávání

- Aplikace metodiky SAFe

- Zkušenosti zákazníků s metodikou SAFe

12. června, Pokonferenční workshopy

Půldenní workshopy po konferenci poskytnou účastníkům důkladné odborné školení, možnost zlepšení jejich dovedností, znalostí a porozumět některým nejdůležitějším výzvám a příležitostem spojeným s využitím metodiky SAFe. Diskutované oblasti zahrnují:

- Poskytování podnikových řešení: Vytváření opravdu velikých systémů s metodikou SAFe

- Vstup do správy štíhlého portfolia

- Seznamte se s postupy DevOps

- Štíhlý agilní leadership

- Vstup do agilní správy produktů a řešení

- Urychlete svou obchodní agilitu

Pro účastníky, kteří hledají konzultace, školení nebo platformová řešení, budou během hlavní konference aktivně působit partneři společnosti Scaled Agile, což z ní učiní jediné místo v Evropě, kde se komunita výhradně zaměřená na metodiku SAFe může spojit s prodejci specializovanými na tuto metodiku.

Registrace byla zahájena na webových stránkách europe.safesummit.com.

O společnosti Scaled Agile, Inc., poskytovateli metodiky SAFe®

Společnost Scaled Agile, Inc., je poskytovatelem metodiky SAFe®, předního světového rámce pro obchodní agilitu. Díky vzdělávání a certifikaci, globální partnerské síti a rostoucí komunitě více než 500 000 vyškolených profesionálů pomáhá společnost Scaled Agile podnikům integrovat agilitu do jejich kultury, aby mohli rychle identifikovat a poskytovat hodnotu pro zákazníka, využívat nové příležitosti a zlepšovat obchodní výsledky. Scaled Agile je přispívajícím členem hnutí firemní filantropie a společenských služeb Pledge 1%. Více informací naleznete na webových stránkách scaledagile.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1028615/Scaled_Agile_2020_European_SafeSummit_Social.jpg

KONTAKT: Regina Cleveland, ředitelka pro komunikaci, +1.303.817.6632, regina.cleveland@scaledagile.com

Klíčová slova USA-obchod-trh-Scaled Agile

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.