Na výstavě GITEX 2019 byly použity LED displeje Absen o celkové ploše 1000 m2

LED displeje Absen na výstavě GITEX 2019

LED displeje Absen na výstavě GITEX 2019

Po úspěchu loňské technologické výstavy GITEX byla společnost Absen (SZSE: 300389) opět vybrána pro sehrání hlavní role na letošní akci. Huawei, STC, TRA a Etisalat byly mezi společnostmi, které se rozhodly začlenit displeje Absen LED do svých stánků. Celkem bylo na stáncích společností a v okolí firemních stánků integrováno více než 1000 metrů čtverečních displejů Absen LED, aby poskytly vizuální efekty, podporovaly průchodnost a vytvořily nezapomenutelné zážitky pro návštěvníky.

Společnost Saudi Telecom Company (STC) představila svá digitální řešení v rámci tématu "Řešení zítřka dnes". Společnost nainstalovala obrovskou průhlednou obrazovku, která byla hladce integrována do designu stánku. LED video stěna s rozlišením 3,9 mm pixelů byla použita k prezentaci klíčových zpráv spojených s firemní značkou a tematikou výstavy. Kromě toho společnost STC také využila 4,8 mm LED panely, které byly připevněny ke stropu, aby vytvořily ponořenější efekt.

Telekomunikační regulační úřad (TRA) představoval dva masivní LED bannery ve tvaru vlny, které pokrývaly přední stranu stánku. Tyto dvě velkolepé obrazovky o rozměrech 144 m x 2 m byly vytvořeny s displeji Absen LED 2,9 mm, což dokonale odráželo odhodlání společnosti podporovat digitální transformaci v SAE v rámci tématu "Kde se technologie setkává s budoucností". Zářivé barvy a vysoce kvalitní obraz učinily stánek TRA vizuálně efektním. Uvnitř stánku byl sloup od podlahy ke stropu zdoben čtyřmi LED displeji Absen 2,9 mm. Čtyřstranný sloupek LED poskytl další exponát, který zvýšil dojmy návštěvníků stánku.

Společnost Huawei, přední světový poskytovatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), znovu spolupracovala se společností Absen, aby představila svá řešení Smart City a ekosystému 5G pomocí řady displejů řady Acclaim A27 společnosti Absen. Obrazovka 1,5 mm byla použita k vytvoření Centra inteligentního provozu dopravy a další 2,5mm displej k vytvoření Provozního centra inteligentního videa. Řada A27 společnosti Absen se může pochlubit úhlopříčkou 27,5" a poměrem stran 16:9, stejně jako modulárním designem, díky čemuž je ideálním řešením pro firemní, maloobchodní a řídicí místnosti, protože kombinuje výhody LCD i LED technologií.

Etisalat, telekomunikační společnost se sídlem v Emirátech, také použila na svém stánku displeje Absen LED již druhým rokem a vytvořila 3D robotickou videostěnu. Každý modul na obrazovce se pohybuje nezávisle a vytváří divákům jedinečný a multisenzorický zážitek z 3D videa.

Další LED obrazovky byly umístěny u vchodů a východů a také na chodbách, kde byly umístěny LED video panely pro přehrávání reklam a zobrazování výstavních informací.

"Týden technologie GITEX je největší výstavou IT průmyslu na Středním východě. Je to také velké shromáždění nejnovějších AV technologií," řekl Jet Liu, ředitel trhu s Perským zálivem ve společnosti Absen. "Technologie LED je určitě ideálním řešením digitálního displeje pro své výjimečné výhody vysokého jasu, přesných barev a schopnosti vytvářet flexibilní velkoformátové displeje. Jsme rádi, že se naši partneři znovu rozhodli pro displeje Absen LED v rámci poskytování spolehlivých digitálních řešení pro své zákazníky."

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1027464/Absen.jpg

KONTAKT: Susie Ma, +86-182-3921-4329, susie.ma@absen.com

Klíčová slova Čína-elektronika-Absen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.