Společnost Ally, přední poskytovatel řešení OKR, získává finanční prostředky Series B v hodnotě 15 milionů dolarů od společnosti Tiger Global Management

Financování dále urychlí investice společnosti Ally do globálního prodeje a marketingu, rozšíří nabídku produktů a zlepší profesionální služby.

Společnost Ally, přední poskytovatel softwaru pro stanovování cílů a řízení výkonu, dnes oznámila investiční kolo Series B ve výši 15 milionů USD provedené společností Tiger Global Management, LLC, newyorskou investiční společností, která je známá investicemi do strategických inovativních společností, jako například Facebook, Flipkart, Slack a Stripe. Na tomto investičním kole se rovněž podíleli předchozí investoři Accel, Vulcan Capital a Founders Co-op.

Společnost Ally pomáhá začínajícím podnikům a velkým firmám urychlit výkonnost podnikání prostřednictvím přizpůsobení, agilnosti a transparentnosti, aby odpovídaly rychlému tempu růstu potřeb na jejich rozvíjejících se trzích. Její produkt je založen na rámci cílů a klíčových výsledků (Objectives and Key Results, OKR), provozním modelu pro vedení agilních podniků popularizovaných společností Google a dalšími špičkami v oboru.

Od svého založení v roce 2018 přijaly řešení společnosti Ally stovky předních organizací ve více než 70 zemích. Mezi zákazníky společnosti Ally patří rychle rostoucí začínající podniky a velké firmy, jako například Slack, Remitly, DoorDash, UrbanClap, Nike a InVision.

Investice Series B přichází po investičním kole Series A ve výši 8 milionů USD, které bylo uzavřeno v červenci tohoto roku, čímž celkové finanční prostředky společnosti dosáhly 26 milionů USD. V posledních třech měsících získala společnost Ally více než 100 nových zákazníků a zdvojnásobila počet svých zaměstnanců.

"Jsme nadšeni partnerstvím se společností Tiger Global a jsme vděční za silnou podporu našich stávajících investorů, firem Accel, Vulcan Capital, Founders Co-op a Lee Fixel. Investice společnosti Tiger Global je potvrzením silné trajektorie a vize společnosti Ally zaměřené na vytvoření nového obchodního provozního systému, který umožňuje moderním podnikům dosahovat výjimečných výsledků prostřednictvím přizpůsobení, agility, transparentnosti a datově řízené realizace," řekl Vetri Vellore, zakladatel a generální ředitel společnosti Ally.

Společnost Ally bude i nadále rychle škálovat globální prodejní, marketingové a profesionální služby, a současně bude směřovat značné investice do rozšíření nabídky produktů. Tím upevní přední pozici společnosti v nově vznikající kategorii softwaru pro řízení výkonnosti podniku.

"Podniky všech velikostí se přesouvají směrem k vyladěným, agilním a datově řízeným obchodním procesům za účelem zlepšení svých výsledků. Řešení OKR společnosti Ally zvyšuje produktivitu, a jsme nadšeni z partnerství s Vetrim a týmem společnosti Ally," řekl Scott Shleifer, partner ve společnosti Tiger Global.

O společnosti Ally

Ally je strategické řešení pro stanovování strategických cílů a řízení výkonnosti podniku, které umožňuje firmám přejít od tradičního, nesouvislého plánování a realizace k modernímu systému založenému na OKR, který podporuje silné přizpůsobení, agilitu a transparentnost a posiluje pracovní sílu. Díky řešení společnosti Ally je pro uživatele neuvěřitelně snadné přijmout OKR jako bezproblémovou součást jejich každodenního pracovního postupu. Platforma má začleněné osvědčené postupy OKR a poskytuje bezproblémovou integraci do několika podnikových systémů včetně Slack, Salesforce, Jira, Smartsheet, Asana a ZenDesk. Komplexní profesionální služby společnosti Ally poskytují nepřetržitou podporu, specializované školení a koučování za účelem zajištění osvědčených postupů implementace a úspěšného řízení změn. Od svého založení v roce 2018 uzavřela společnost Ally partnerství se stovkami předních organizací ve více než 70 zemích.

Chcete-li se dovědět více, navštivte ally.io

Navštivte naši kariérní stránku, kde se dozvíte více o zajímavých nových příležitostech.

O společnosti Tiger Global Management

Tiger Global Management, LLC je investiční společnost, která nasazuje kapitál po celém světě. Fundamentálně orientované investice firmy se zaměřují především na globální internet, software, finanční technologie, spotřebitelský a průmyslový sektor. Strategie soukromého kapitálu má desetiletý investiční horizont a zaměřuje se na růstově orientované soukromé společnosti. Takové investice zahrnují společnosti Spotify, Harry's, Warby Parker, Peloton, JD.com, Facebook, LinkedIn, Yandex, Mail.ru Group, Despegar, Ola a Flipkart. Veřejný kapitál zdůrazňuje hloubkovou kontrolu jednotlivých společností a velmi dlouhodobých témat. Společnost Tiger Global Management, LLC byla založena v roce 2001 a sídlí v New Yorku. Má pobočky v Hongkongu, Singapuru, Bangalore a Melbourne.

O společnosti Accel

Accel je přední společnost v odvětví spekulativního kapitálu, která investuje do lidí a jejich soukromých společností od nejranějších začátků až po všechny fáze růstu. Za posledních 30 let společnost podpořila například firmy Acko, Atlassian, BlackBuck, BlueStone, BookMyShow, Braintree, BrowserStack, Cloudera, Collectabillia, CureFit, DJI, Dropbox, Etsy, Facebook, Flipkart, Freshworks, Housing-PropTiger, Lookout Security, Mitra Biotech, MuSigma, Myntra, Ola, Paxata, Portea, Qualtrics, Samunnati, Slack, Spotify, Supercell, Swiggy, UrbanClap a Vox Media. Firma se snaží pochopit podnikatele jako individuality, ocenit jejich originalitu a podporovat jejich silné stránky, protože velikost nezná stereotyp. Další informace najdete na adrese accel.com nebo www.twitter.com/accel_india

O společnosti Vulcan Capital

Vulcan Capital je investiční divize o hodnotě několika miliard dolarů vlastněná společností Vulcan Inc., která byla založena spoluzakladatelem společnosti Microsoft a filantropem Paulem G. Allenem. Společnost Vulcan Capital se zaměřuje na vytváření dlouhodobého zhodnocování hodnot v rámci portfolia, které zahrnuje různá průmyslová odvětví a třídy investičních aktiv, od spekulativních investic do začínajících firem až po investice do hodnot veřejného kapitálu, výkupy s využitím pákového efektu, akvizice a rizikové situace. Další informace najdete na stránkách capital.vulcan.com nebo www.twitter.com/VulcanInc

O společnosti Founders Co-op

Founders' Co-op je spekulativní fond pro začínající podniky vytvořený zakladateli pro zakladatele. Společnost má sídlo v Seattlu a pomáhá nejsilnějším podnikatelům na tichomořském severozápadě budovat společnosti, které se nejlepší růstoví investoři na světě rozhodnou podporovat. Jako největší a nejdéle fungující specializovaný fond pro začínající podniky v regionu je důvěryhodným partnerem zakladatelů firem a důvěryhodným bodem přístupu k obchodním tokům na tichomořském severozápadě pro investory mimo region, kteří chtějí investovat do firem v počáteční fázi i později. Další informace najdete na stránkách founderscoop.com nebo www.twitter.com/founderscoop

Originální verzi zprávy najdete na serveru businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20191024005156/en/

Kontakty:

Jessica Baum

press@gotoally.com

Zdroj: Ally

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-počítače-software-firmy-Ally

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.