Neposer se – neotřelá kniha o seberozvoji na cestě

Adam Carson je trochu magor. Prošel si nejintenzivnějším kurzem přežití a jednání v krizových situacích pro civilisty s armádou ČR. Učí, jak mluvit s přízvukem rodilého Angličana, nebo Američana. Věnuje se gymnastice. Nyní vydává knihu Neposer se.

Jde o knihu seberozvojovou, která se zabývá vztahy, sexem, produktivitou těla i mysli, komunikačními dovednostmi. Ale i třeba hlubšími otázkami, co je realita nebo pravda. Kniha cílí primárně na muže, čemuž odpovídá ostřejší jazyk obsahující i vulgarismy. Autor se ptá, jak se stát víc než jen chlapem.

Na knihu aktuálně běží 30denní crowdfundingová kampaň na platformě hithit.cz. Autor si od ní slibuje vybrat 110 tisíc korun potřebných na její publikaci. Kampaň vyprší 15. listopadu.

Samotná kampaň nabízí řadu zajímavých odměn jako značkovou stoličku Štokrle, sušené maso, luxusní merino svetry a další. Kniha zaujme každého, kdo chce na sobě pracovat a rád chodí do hloubky. Obsahuje širší až filosofické koncepty, které autor zasazuje do reality a poskytuje jak praktické příklady, tak i vědecké studie.

Kontakt:

Adam Carson

e-mail: adam@accentartisan.com

accentartisan.com

Klíčová slova ČR-kultura-literatura-styl

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.