Společnost Cision oznámila druhý výroční komunikační kongres CommsCon

Cision logo. (PRNewsFoto/Cision)

Společnost Cision (NYSE: CISN), přední světový poskytovatel mediálního softwaru a služeb pro profesionály v oblasti vztahů s veřejností a marketingové komunikace, dnes oznámila, že bude pořádat svou druhou výroční konferenci CommsCon. Na konferenci, která se koná 26. listopadu v Londýně, se sejdou odborní komentátoři a panelové diskuse o různých tématech týkajících se vývoje komunikací a PR. Program byl vytvořen ve spolupráci s PRWeek a CorpComms tak, aby zahrnoval klíčové projevy, panelové diskuse a rozbor případových studií.

„Společnost Cision je nadšená, že již druhý rok za sebou pořádá konferenci CommsCon London a poskytuje autentickou platformu pro přední představitele v oblasti komunikace, kde se mohou sejít a učit se od sebe navzájem," řekl Keir Fawcus, senior viceprezident společnosti Cision pro země EMEA. „Těšíme se na inspirativní rozhovory, které delegátům poskytnou vědomosti a poznatky k využití ve svých vlastních organizacích."

Podrobnosti programu:

Konference CommsCon je celodenním pásmem diskusí a debat navržených tak, aby poskytovaly nové poznatky a podporovaly debaty inspirující lídry při plánování jejich strategie komunikace (comms) pro rok 2020. Diskuse a přednášky zahrnují:

Hlavní řeč: Unmasking the Fleet Street Fox (Odhalení Fleet Street Fox) - Fleet Street Fox, známá jako Susie Boniface, publicistka deníku Daily Mirror, komentátorka a autorka, popisuje, jak jí skutečnost bytí anonymní bloggerkou s obrovskou sledovaností umožnila psát kontroverzně a autenticky a proč se rozhodla prozradit.

Případová studie: The Font of all Wisdom - Modernising One of the World's Oldest Brands (Písmo veškeré moudrosti - modernizace jedné z nejstarších světových značek) Vyslechněte Adriana Harrise, ředitele digitálního oddělení Anglikánské církve, který se podělí o svou strategii transformace jejich digitální komunikace, včetně oceněné kampaně Alexa Skill.

Panelová diskuse: What's around the corner? (Co nás čeká?) - Zapomeňte na Brexit a politické nekalé praktiky. Komunikační profesionálové potřebují schopnost prozkoumat situaci a identifikovat problémy, které by mohly v budoucnu ovlivnit jejich organizace. Náš panel odborníků se podělí o své předpovědi vznikajících globálních problémů, které by měly být přidány do seznamu.

Podrobnosti týkající se konference:

● Úterý 26. listopadu 2019

● Čas: 09:30 - 17:30

● Místo konání: Hawker House, Canada Street, Londýn SE16 7PJ

Pro další informace o konferenci CommsCon a registraci navštivte webové stránky commscon.cision.co.uk.

O společnosti Cision

Společnost Cision Ltd. (NYSE: CISN) je předním světovým poskytovatelem softwaru a služeb získaných médií pro profesionály v oblasti vztahů s veřejností a marketingové komunikace. Software společnosti Cision umožňuje uživatelům identifikovat klíčové ovlivňující osoby, vytvářet a distribuovat strategický obsah a měřit smysluplný dopad. Cision má více než 4 000 zaměstnanců s pobočkami ve 22 zemích po celé Americe a v zemích EMEA a APAC. Pro další informace o našich oceněných produktech a službách včetně produktu Cision Communications Cloud™ navštivte webové stránky www.cision.co.uk a sledujte společnost Cision na Twitteru jako @CisionUK.

Kontakt:

Rebecca Dersh

manažerka pro vztahy s veřejností

cisionpr@cision.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1010585/Cision_CommsCon_2019.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/467136/cision_logo.jpg

Klíčová slova Británie-komunikace-Cision

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.