Platforma CleverTap dokončila financování řady C ve výši 35 milionů USD pro urychlení globálního růstu

Společnosti Tiger Global Management a Sequoia Capital India posilují investice do úspěšné platformy společnosti pro zapojení a udržení mobilních zákazníků

Společnost CleverTap, přední platforma s umělou inteligencí pro zákaznický životní cyklus a udržení zákazníků, dnes oznámila, že dokončila své investiční kolo série C, což umožňuje další urychlení získání pozice globálního lídra v oblasti marketingu mobilních aplikací. Společnost CleverTap, která od roku 2015 roste meziročně o 250 %, má v úmyslu využít fondy k vybudování svého nového inženýrského centra se sídlem v USA k vylepšení prediktivních schopností na platformě s vedoucím postavením na trhu a podpoře agresivní globální strategie rozšíření trhu.

Kolo financování série C společnosti CleverTap je vedeno stávajícími investory Tiger Global Management a Sequoia India. Toto nové financování zvyšuje vnější investice společnosti CleverTap na 61 milionů USD od začátku roku 2019 - období, které zaznamenalo více než dvojnásobné zvýšení hodnoty společnosti ze 150 milionů na 385 milionů USD.

„Přední společnosti vědí, že klíčem k růstu výnosů v oblasti mobilních aplikací je zvýšení retence uživatelů a zvýšení dlouhodobé hodnoty působnosti zákazníka," řekl Sunil Thomas, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti CleverTap. „Jsme v jedinečné pozici, abychom mohli poskytovat komplexní řešení, které nabízí nejen praktické informace o zákaznících, ale také poskytuje správné informace potřebné k hlubší angažovanosti založené na využití zákazníků v reálném čase a ve velkém měřítku. Toto poslední kolo financování umožní společnosti CleverTap pomoci více společnostem dosáhnout jejich retenčních cílů při vytváření dlouhodobých vztahů se zákazníky."

Platforma společnosti CleverTap pro životnost zákazníků a zachování uživatelů využívá strojové učení k tomu, aby nabídla robustní řadu pobídek, které značkám umožňují převádět, zapojovat, udržovat a rozšiřovat jejich základnu mobilních uživatelů. Uznávané řešení bylo přijato některými z předních světových organizací napříč různými průmyslovými odvětvími a růst zákazníků za poslední rok prudce vzrostl na dvojnásobek. Každý den bylo v průměru zpracováno více než osm miliard uživatelských akcí. Platforma CleverTap pomohla svým zákazníků vygenerovat dodatečné příjmy ve výši více než 2 miliard USD a v současné době je propojena s více než jednou miliardou zařízení a více než 8000 spotřebitelskými aplikacemi ve více než 100 zemích.

„Na trhu dnes jednoznačně chybí životaschopná řešení, která vedou k potřebným obchodním výsledkům v oblasti mobilní konverzace, udržení zákazníka a růstu," řekl Mohit Bhatnagar, výkonný ředitel společnosti Sequoia Capital India LLP. „CleverTap řeší tento významný nedostatek pro obchodníky tím, že nabízí platformu pro uchovávání uživatelů, která může exponenciálně zvýšit hodnotu životnosti zákazníka a dlouhodobý růst."

Globální expanze a vývoj produktů budou pro společnost hlavními oblastmi zaměření. Fondy budou použity na podporu růstu týmů napříč technickým vývojem, prodejem a marketingem v USA, Latinské Americe, Evropě a Asii, což společnosti CleverTap umožní rozšířit své posilující vedoucí postavení v oblasti technologií a zvýšit povědomí na nových trzích.

Pro další informace a dohodnutí osobní ukázky navštivte webové stránky clevertap.com.

O společnosti CleverTap

Společnost CleverTap je přední platforma pro zapojení a udržení zákazníků, která pomáhá značkám maximalizovat hodnotu životnosti uživatele. Více než 8000 uživatelských značek na celém světě, včetně společností Vodafone, Star, Sony, Discovery, Fandango LATAM, Carousell a Gojek, důvěřuje společnosti CleverTap, že jim pomůže zlepšit zapojení a udržení uživatelů a tím zvýšit dlouhodobé příjmy. Společnost CleverTap je podporována předními společnostmi v oblasti rizikového kapitálu, včetně Sequoia India, Tiger Global Management, Accel a Recruit Holdings a provozuje činnost z kanceláří v San Franciscu, Seattlu, Londýně, Singapuru a Bombaji. Pro více informací navštivte webové stránky clevertap.com nebo společnost sledujte na sítích LinkedIn a Twitter.

KONTAKTY PRO MÉDIA:

Nicole Paleologus

SSPR

267-589-9165

nicolep@sspr.com

Charles Orlando

Ředitel pro globální komunikaci

CleverTap

424-425-4384

press@clevertap.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1010434/CleverTap_Logo.jpg

Klíčová slova USA-počítače-komunikace-trh-firmy-CleverTap

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.