Soutěž blockchainových aplikací „Klaytn Horizon" zve vývojáře z celého světa

Klaytn, přední blockchainová platforma vedená jihokorejským internetovým gigantem Kakao, pořádá do 31. října vlastní soutěž BApp (blockchainových aplikací), otevřenou online všem vývojářům z celého světa, s výhrami v tokenech KLAY platformy Klaytn v celkové hodnotě 1 milionu USD.

  • Vyzýváme vývojáře k vytváření blockchainových aplikací na platformě Klaytn
  • Práce jsou přijímány do 31. října 2019
  • První diskuse AMA (Zeptej se mne na cokoliv) se uskutečnila živě 8.10. prostřednictvím cloudové služby Telegram; druhá diskuse AMA se bude konat 23. října

Klaytn, přední blockchainová platforma vedená jihokorejským internetovým gigantem Kakao, pořádá do 31. října vlastní soutěž BApp (blockchainových aplikací), otevřenou online všem vývojářům z celého světa, s výhrami v tokenech KLAY platformy Klaytn v celkové hodnotě 1 milionu USD.

$1 Million Prize Blockchain Application Competition 'Klaytn Horizon'

Soutěž Klaytn Horizon vyzývá vývojáře, aby vytvářeli blockchainové aplikace s využitím platformy Klaytn, jejíž mainnet byl spuštěn letos v červnu. Vývojáři blockchainů nebo jiní poskytovatelé služeb blockchainových platforem se mohou účastnit soutěže Klaytn Horizon prostřednictvím oficiálních webových stránek www.klaytnhorizon.com.

Účastníci se mohou přihlásit do soutěže jednotlivě nebo v rámci týmu bez omezení počtu spolusoutěžících. Mohou také vytvářet blockchainové aplikace, které budou sloužit průmyslovému odvětví podle jejich preferencí, od obsahu po zábavu, zdravotnictví, finance, obchod, platby, životní styl, technologie atd. Výherní fond 1.000.000 USD bude rozdělen v tokenech KLAY platformy Klaytn mezi 15 vybraných týmů ve 4 různých úrovních. Na úrovni 1 (prvních pět týmů) obdrží každý tým 100.000 dolarů, zatímco na úrovni 2 (druhých pět týmů) a 3 (třetích pět týmů) obdrží každý tým 50.000 a 30.000 USD. Vítězové budou vyhlášeni koncem listopadu. Servisní partneři platformy Klaytn budou porotci soutěže.

První diskuse AMA (Zeptej se mne na cokoliv) pro soutěž Klaytn Horizon se uskutečnila v úterý 8. října ve 21:00 hod (GMT + 9) prostřednictvím oficiálního komunitního kanálu pro vývojáře Dapp.com na cloudové službě Telegram (https://t.me/dapp_com_dev). Annie Huang, vedoucí vývojářské komunity Dapp.com, se připojila k týmu Klaytn, aby pomohla účastníkům s technickou podporou a dotazy na zasílání prací.

„Platforma Klaytn se zavázala poskytovat uživatelům široké spektrum blockchainových služeb, které mohou využívat v každodenním životě," řekl Jason Han, generální ředitel společnosti Ground X, která stojí za vývojem platformy Klaytn. Dále dodal: „Doufáme, že se ke snahám platformy Klaytn o prosazení mainstreamového přijetí blockchainu připojí mnoho vývojářů."

Druhá diskuse AMA platfromy Klaytn se bude konat 23. října. Přesný čas bude oznámen prostřednictvím oficiálních stránek Klaytn na Twitteru: https://twitter.com/klaytn_official. Jakékoli otázky mohou být zasílány na adresu klaytnhorizon@klaytn.com.

O platformě Klaytn

(https://www.klaytn.com/)

Klaytn je globální veřejná blockchainová platforma vyvinutá společností Ground X, blockchainovou dceřinou společností přední jihokorejské internetové společnosti Kakao. Klaytn je blockchainová platforma zaměřená na služby, která poskytuje intuitivní vývojové prostředí a přátelské prostředí pro koncového uživatele. Tato platforma umožňuje okamžité vytváření rozsáhlých aplikací v reálném světě, aby naši koncoví uživatelé mohli plně využívat služeb bez větších znalostí v oblasti blockchainu nebo kryptoměn.

https://medium.com/klaytn

https://twitter.com/klaytn_official

https://www.facebook.com/klaytn.official/

https://www.linkedin.com/company/klaytn

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1009512/Klaytn_Horizon_competition.jpg

KONTAKT: Ines Chun, ines.chun@groundx.xyz, +82 10-7266-4556

Klíčová slova Korea-počítače-měna-Klaytn

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.