Job Days pro zdravotnický a pečovatelský personál

Vážené zdravotní sestry a ošetřovatelé, vážené studentky a vážení studenti zdravotních škol, 5. ročník Job Days pro zdravotnický a pečovatelský personál se již blíží.

V Praze se představí 40 špičkových nemocnic a zdravotnických zařízení z Rakouska, Německa, Slovenska a České republiky, které budou zastupovat přímo členové jejich vedení, personalisté, vedoucí a vrchní lékaři stejně jako lékaři na pozici specialistů. Jedná se tak o opětovný rekord v počtu vystavovatelů. Využijte této akce plné superlativů i Vy a přijďte si naplánovat svou budoucí profesní dráhu od roku 2020 jako zdravotní sestra či ošetřovatel. Na akci jsou srdečně vítáni i všichni zdravotní pracovníci, kteří se chtějí na své pracovní možnosti pouze informovat. Manažeři zastoupených nemocnic a zařízení Vám rádi a ochotně odpoví na veškeré Vaše dotazy. Rozhovory probíhají bez předchozí registrace. Žádné otázky nezůstanou bez odpovědi!

Kromě mzdového ohodnocení v souladu s kolektivní smlouvou nabízí celá řada nemocnic podnikové penzijní připojištění, možnosti dalšího prohlubování a rozšiřování kvalifikace, slučitelnost pracovního a rodinného života díky flexibilní pracovní době a dětským školkám přímo v areálu, cenově dostupné ubytování, 25-30 dnů dovolené v roce a asistenci při stěhování. V řadách vystavovatelů se nachází rovněž zařízení ze Saska ležící v přímé blízkosti českých hranic.

Hrubá nástupní mzda u nemocnic s uzavřenou kolektivní smlouvu se v Německu pohybuje mezi 2000 - 2400 EUR, u atestovaných ošetřovatelů a zdravotních sester ve vedoucích pozicích (vrchní sestra) může hrubá mzda činit až 2800 - 3200 EUR.

Studentky a studenti zdravotních škol se mohou přijít informovat na své další pracovní možnosti či si sjednat stáže nebo odbornou praxi.

V rámci doprovodného programu se uskuteční velká tombola o hodnotné ceny. Výherci se mohou těšit například na pobytové vouchery pro dvě osoby do hotelového a rekreačního střediska IFA Schöneck (www.ifa-schoeneck-hotel.com). Losování proběhne přímo na akci, výherci budou oznámeni na informačním stánku pořadatele akce, renomované Agentury RTK International. Další aktuální informace získáte rovněž na facebookovém profilu LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ.

Místo konání:

NH Prague City Hotel

Mozartova 261/1,

150 00 Praha 5.

Stanice metra: Anděl

Pořadatel:

Agentura RTK International

Otevírací doba:

Pátek 15.11.2019

10.30 - 18.00 hodin

Sobota 16.11.2019

10.00 - 16.00 hodin

Vstup zdarma

Kontakt:

www.agentura-rtk.cz

pr@agentura-rtk.cz

Klíčová slova ČR-zdraví-nemocnice-školy-firmy-Agentura RTK international

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.