Miele – ohlédnutí za veletrhem IFA 2019

Na veletrhu IFA 2019 v Berlíně nesměly chybět novinky ze sortimentu rodinné firmy Miele, výrobce prémiových přístrojů pro domácnost se 120letou tradicí. Prim hrála nejnovější generace 7000, zahrnující veškeré vestavné spotřebiče od sporáků přes varné desky, myčky nádobí, pečicí či parní trouby, domácí konvektomaty, mikrovlnné trouby, kávovary a mnoho dalšího. Nové produkty jsou k dispozici ve čtyřech designových řadách a třech barevných světech. Celosvětově existuje téměř 3000 modelových variant s řadou exkluzivních inovací od Miele. Spojení dokonalé funkčnosti s prvotřídním designem se odrazilo i v několika prestižních designových oceněních, která produkty generace 7000 získaly ještě před uvedením na trh, např. Red Dot Award Product Design 2019 či iF Product Design Award in Gold.

V Berlíně byl k vidění také první bezdrátový vysavač Miele Triflex, pračky a sušičky s QuickPowerWash, Spin&Spray nebo SingleWash, odsavač par Aura 4.0 Ambient, dodávající vašemu domovu příjemné klima díky filtru vlhkosti a jemným vůním, digestoř DA 9090 W Screen ve tvaru ploché obrazovky, chladničky s mrazničkou pro náročné uživatele (MasterCool), volně stojící kávovary, inovace v systému inteligentní domácnosti, další „akční“ spotřebiče uváděné ke 120. výročí založení firmy a mnoho dalšího. Informace o produktech Miele najdete na http://www.miele.cz, v Miele Experience Centrech v Praze a Brně nebo u autorizovaných obchodních partnerů Miele. Sledovat nás můžete také na Facebooku.

http://www.miele.cz #LifeBeyondOrdinary #Generation7000 #immerbesser

Kontakt pro média:

Mgr. Mariana Pohlová

PR & media manager

E-mail: pohlova@m-communication.cz

LinkedIn: cz.linkedin.com/pub/mariana-pohlová/2b/b43/554/

Twitter: https://twitter.com/MPohlova

Klíčová slova Německo-elektronika-obchod-trendy-Miele

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.