IKEA stahuje z prodeje soupravu dětských bryndáčků

IKEA žádá všechny zákazníky, kteří si zakoupili soupravu dětských bryndáčků MATVRÅ v modré a červené barvě, aby je přestali používat a kontaktovali IKEA, která se postará o náhradu.

IKEA bere otázky bezpečnosti výrobků velice vážně. Všechny naše výrobky jsou testovány a splňují potřebné normy a legislativní požadavky. Navzdory tomu jsme obdrželi hlášení o tom, že knoflík na bryndáčku MATVRÅ se může uvolnit, a tudíž představuje riziko udušení.

IKEA žádá všechny zákazníky, aby výrobek vrátili do jakéhokoli obchodního domu IKEA, kde dostanou peníze nazpět v plné výši nebo si mohou bryndáček vyměnit za podobný výrobek. Výrobek je možné vrátit i bez účtenky.

"Byli jsme upozorněni na to, že se knoflík může utrhnout, pokud za něj dítě tahá," říká Emelie Knoesterová, Business Area Manager v IKEA of Sweden, a pokračuje: "Bezpečnost zákazníků je pro IKEA nejvyšší prioritou. Právě proto jsme se rozhodli preventivně stáhnout bryndáček MATVRÅ v modré a červené barvě (2 kusy v balení) z prodeje. Bryndáčky prodávané pod stejným názvem MATVRÅ se vzorem ovoce a zelenina v barvách zelená a žlutá jsou zcela bezpečné díky rozdílnému materiálu i designu."

Bryndáček MATVRÅ lze vrátit v jakémkoli obchodním domě IKEA. Zákazníci dostanou zpět peníze v plné výši nebo si mohou vybrat náhradní výrobek. Doklad o nákupu (účtenka) není požadován. Podrobnější informace najdete na www.IKEA.cz nebo můžete kontaktovat IKEA na telefonní lince 234 567 890.

Kontakt:

Adriena Rambousková

Communication Specialist

IKEA Retail Česká republika

+420 602 380 262

adriena.rambouskova@IKEA.com

www.IKEA.cz

www.facebook.com/IKEAceska?ref=stream

www.youtube.com/user/ikeaceskarepublika

Václav Rambousek

Account Director

Ogilvy Public Relations

vaclav.rambousek@ogilvy.com

+420 606 061 464

www.facebook.com/OgilvyPRPrague

Klíčová slova ČR-zdraví-trh-děti-IKEA

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.