Project Management Institute oznámila koupi služby FLEX od společnosti Net Objectives

Tato akvizice rozšíří nabídku služeb pro projektové manažery, týmy a firmy

Project Management Institute (PMI), světová jednička mezi neziskovými členskými organizacemi pro projektový management, dnes oznámila, že od společnosti Net Objectives koupila službu FLEX.

Služby FLEX pomáhají organizacím pochopit „co nefunguje“ na systémové úrovni, najít a odstranit úzká místa v pracovních procesech. FLEX a firma Disciplined Agile (DA), kterou organizace PMI rovněž nedávno koupila, společně nabídnou řešení na nejpalčivější problémy firem s cílem rychleji dosáhnout hmatatelných výsledků.

Hlavní výhody využívání služeb FLEX jako doplněk k DA jsou následující:

● Členové PMI budou mít možnost získat nová důvěryhodná osvědčení a certifikace, které jim umožní odlišit se od konkurence a navíc mohou bez problémů současně využívat služby DA i FLEX.

● Stávající vyznavači agility budou moci využívat služeb, které jsou promyšlenější a šité na míru jejich konkrétním potřebám, což jim přinese rychlejší a lepší výsledky než předdefinované postupy.

● Firmy z celého světa budou moci využívat na míru šitých služeb, podle jejich konkrétních potřeb a situace.

● Partneři PMI, DA a FLEX získají přístup k širší nabídce produktů pro své akcionáře a zákazníky.

● Členové PMI a DA získají přístup k obsahu a online výukovým materiálům firmy FLEX.

“Tato akvizice je pro firmu PMI důležitým stavebním kamenem, protože přináší možnost nových způsobů práce do světa, který je stále více v pohybu a dává projektovým manažerům a vyznavačům agility široké spektrum nových možností,” řekl Sunil Prashara, prezident a generální ředitel firmy PMI.

“PMI tak nyní může svým členům nabídnout kompletní paletu služeb, produktů, školení a certifikací projektovým manažerům, specialistům na agilitu a jejich týmům, a to někdy ještě předtím než vůbec zjistí, že by tyto služby mohli potřebovat. Organizace PMI dokáže nabídnout špičkové služby a přínosné hodnoty jak jednotlivcům tak organizacím, a to bez ohledu na to, zda uplatňují tradiční, produktový, projektový či agilní způsob řízení.”

“Společnost Net Objectives vznikla s cílem nabízet služby vysoké kvality a hodnoty pro své zákazníky a je úspěšná v překračování požadavků zákazníků a velmi oblíbená mezi zastánci agility po celém světě,” řekl Al Shalloway, generální ředitel a zakladatel firmy Net Objectives a tvůrce FLEX přístupu.

“Těšíme se na to, že budeme moci naše služby nabídnout širšímu spektru odborníků a pomoci jim získat znalosti, které potřebují, a to jak díky globální produktové nabídce firmy PMI, tak na základě jedinečných nabídek služeb PMI, Disciplined Agile a FLEX. Spolu s dokonale propracovaným systémem certifikace PMI, která není založena na jednotlivých procesech či metodách, ale přizpůsobuje se konkrétním potřebám a situacím v certifikovaných organizacích, je to skvělá zpráva.”

Integrace začíná okamžitě a organizace PMI svým členům a akcionářům v brzké době poskytne další informace.

O společnosti PMI

Project Management Institute (PMI) je přední světová asociace pro všechny, kteří uvažují o tom, vnést do své profese projektové a programové řízení nebo správu portfolia. Organizace PMI byla založena v roce 1969 a nabízí své služby více než 3 miliónům odborníků, kteří pracují prakticky ve všech zemích světa, a to prostřednictvím globálního poradenství, spolupráce, vzdělávání a výzkumu. Pomáháme v kariérním růstu, zlepšujeme úspěch organizací a dále zdokonalujeme profesi projektového manažera prostřednictvím světové uznávaných standardů, certifikací, komunit, nástrojů, akademického výzkumu, publikováním, kurzy profesního rozvoje a příležitostem k setkávání. Společnost ProjectManagement.com jako součást skupiny PMI vytváří online globální komunitu, která přináší více zdrojů, lepší nástroje, rozsáhlejší sítě a širší perspektivy. Navštivte nás na stránkách www.PMI.org, www.projectmanagement.com, www.facebook.com/PMInstitute a na Twitteru @PMInstitute.

O službě FLEX

Služba FLEX je přední firemní přístup v oblasti agility, založený na štíhlém řízení a vzorcích, které zlepšují schopnosti organizace v oblasti agility, umožňují lépe předvídat a dosáhnout trvale udržitelného rozvoje při zachování vysoké kvality služeb. Firmy z celého světa stále častěji uplatňují přístupy FLEX ve snaze zkvalitnit a obohatit své podnikání o nové strategie v oblasti agility, které pomáhají zajistit rychlé dodávky služeb a produktů i ve složitém firemním prostředí. Jako jeden z vedoucích představitelů myšlenky agility, publikoval Al Shalloway více než 10 knih a proškolil tisíce specialistů na agilitu, aby ve svých organizacích dokázali lépe zavádět principy agility.

Prohlédněte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webových stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190926005207/en/

Kontaktní informace:

Mary Ortega

Tel: 610-356-4600 x7030

Mary.Ortega@pmi.org

Zdroj: Project Management Institute

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-služby-hospodářství-firmy-Project Management Institute

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.