Společnost Verra Mobility uzavřela partnerství se společností APRR pro rozšíření působnosti v Evropě a poskytování služeb více zákazníkům

Společnost Verra Mobility (NASDAQ: VRRM), světový lídr v oblasti inteligentní dopravy, dnes oznámila partnerství se společností APRR, čtvrtým největším evropským dálničním operátorem, s cílem poskytovat své služby v oblasti správy mýtného francouzským zákazníkům a umožnit tak snažší a chytřejší mobilitu pro více zákazníků v celé Evropě.

Verra Mobility_2018 (PRNewsfoto/Verra Mobility)

„Krátce po naší akvizici společnosti European Parking Collection v loňském roce je pro nás tato dohoda dalším zásadním krokem, protože se snažíme rozšířit svou mezinárodní působnost," řekl David Roberts, prezident a generální ředitel společnosti Verra Mobility. „Zpočátku se zaměříme na poskytování mýtných služeb partnerům naší půjčovny automobilů (RAC) v celé Francii. Toto partnerství a vývoj našich globálních systémů je prvním krokem k položení základů pro expanzi do dalších zemí, aby cestování po Evropě bylo plynulejší a propojenější."

Toto partnerství umožní společnosti Verra Mobility navrhovat a vyvíjet produkty pro vozový park se zaměřením na půjčovny vozů, takže řidiči a nájemci mohou využít výhody rozsáhlé sítě mýtného ve Francii, čímž ušetří čas i peníze pomocí elektronických mýtných pruhů, aniž by museli zpomalit a platit každé mýtné kreditní kartou nebo v hotovosti.

„S týmem společnosti Verra Mobility se skvěle spolupracuje," řekla Guillaume Herent, zástupkyně generálního ředitelespolečnosti APRR. „Těšíme se na skvělé partnerství, když se snažíme dosáhnout společného cíle, abychom zlepšili celkový zážitek z cestování a zároveň udrželi řidiče v bezpečí, informované a v pohodlí."

O společnosti APRR

APRR - dceřiná společnost společnosti Eiffage - spravuje dálnice a mýtné struktury na základě koncesí udělených francouzským státem. V souladu s podmínkami koncesních smluv skupina rovněž významně investuje do své sítě o celkové délce 2 300 km, aby zlepšila cestovní podmínky a uspokojila nové požadavky zákazníků na mobilitu.

O společnosti Verra Mobility

Verra Mobility (NASDAQ: VRRM) je odhodlána vyvíjet a používat nejnovější technologie a datovou inteligenci, aby byla doprava bezpečnější a snadnější. Jako globální společnost se Verra Mobility nachází v centru ekosystému mobility, který spojuje vozidla, zařízení, informace a lidi, aby vyřešila ty nejsložitější výzvy, kterým čelí naši zákazníci a obvody, které obsluhuje.

Společnost Verra Mobility obsluhuje největší obchodní společnosti s flotilami a autopůjčovnami na světě v oblasti správy mýtných transakcí a porušování předpisů pro miliony vozidel. Přední poskytovatel propojených systémů Verra Mobility každoročně zpracovává miliony transakcí prostřednictvím konektivity s více než 50 jednotlivými mýtnými orgány a více než 400 vydávajícími orgány. Společnost také podporuje rozvoj bezpečných měst, partnerství s donucovacími orgány, dopravními odděleními a školními obvody po celé Severní Americe. Provozuje tisíce bezpečnostních kamer pro detekci na semaforech, překročení rychlosti, jízdních pruhů pro autobusy a zastávek školních autobusů. Společnost Verra Mobility se sídlem v Arizoně působí ve více než 15 zemích. Pro více informací navštivte webové stránky www.verramobility.com.

KONTAKT PRO MÉDIA:

Verra Mobility

Celeste Peterson

celeste.peterson@verramobility.com

Golin ve jménu společnosti Verra Mobility:

Christi Beard

cbeard@golin.com

Klíčová slova USA-doprava-služby-Verra Mobility-APRR

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.