11. Mezinárodní job days lékařství a zdraví v Praze

11. Mezinárodní job days lékařství a zdraví se již blíží. Pořadateli akce, renomované Agentuře RTK International z Prahy, se opět podařilo získat jako vystavovatele ta nejlepší zdravotnická zařízení z Německa, Rakouska, Slovenska a České republiky. V letošním roce se očekává rekordní účast 36 nemocnic a klinik, které se vždy řadí k těm nejlepším poskytovatelům zdravotnických služeb ve své kategorii.

Do Prahy rovněž přijede vrcholový management zastoupených nemocnic, ředitelé, hlavní a vrchní lékaři, vedoucí personálních oddělení, stejně jako české lékařky a čeští lékaři, kteří v zahraničí již pracují a o své zkušenosti se s návštěvníky rádi podělí. Díky svému jedinečnému konceptu, vysoké kvalitě provedení a téměř 200 zastoupenými vedoucími pracovníky se tyto job days řadí k nejlepším náborovým akcím zdravotnického personálu v Evropě. Zlata Stašková a Randolf T. Kunert, kteří se o obchodní vedení renomované Agentury RTK International starají již od jejího založení, vyjádřili svou spokojenost s tím, že se jim do Prahy každoročně daří přilákat nové vystavovatele, tak aby návštěvníci job days měli neustálý přehled o nových perspektivách profesní kariéry. Díky tomu, že návštěvníci se mohou ptát na vše, co je o práci u jednotlivých nemocnic zajímá, přímo u členů vedení a odpovědných osob, nezůstanou žádné otázky nezodpovězeny. Zastoupená zařízení si pro zájemce o práci z řad zdravotnického personálu nachystala "červený koberec". České lékařky a čeští lékaři se mohou těšit na TOP pracovní nabídky včetně celé řady benefitů. Rovněž i zastoupená česká zařízení vyjádřila svou vysokou spokojenost, což potvrzuje jejich opakovaná účast. V rámci doprovodného programu se uskuteční velká tombola o hodnotné ceny. Výherci se mohou těšit například na odbornou literaturu, exkluzivní pobytové vouchery do rekreačního a hotelového střediska IFA Hotel &Ferienpark Schöneck v Sasku a další věcné ceny.

Místo konání:

Hotel NH City Prague

Mozartova 261/1

150 00 Praha 5, Česká republika

Stanice metra: Anděl

Otevírací doba:

Pátek 15.11.2019

10:30 - 18:00 hodin

Sobota 16.11.2019

10:00 - 16:00 hodin

Vstup je zdarma!

Kontakt:

www.agentura-rtk.cz

pr@agentura-rtk.cz

Klíčová slova ČR-lékaři-práce-služby-firmy-Agentura RTK International

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.