Partnerské školy Amerigo získaly od instituce Niche samé jedníčky

Žebříčky instituce Niche nejlepších škol v Americe pro rok 2020 byly vyhlášeny a všech jedenáct středních škol v síti amerických středních škol Amerigo Education získalo známky A nebo A +.

Niche je přední platforma pro vyhledávání informací, faktů, hodnocení a uživatelských recenzí pro školy, vysoké školy, města a sousedství v celých Spojených státech. Každý rok Niche aktualizuje hodnocení a známky na základě uživatelských recenzí a aktuálních údajů.

Tři školy v síti Amerigo získaly hodnocení A +: Karmelská katolická střední škola (oblast Chicago), Cretin-Derham Hall (Minneapolis-St. Paul in, Minnesota) a střední škola Justin-Siena (Napa, CA). Osm škol sítě Amerigo získalo hodnocení A: Bishop Montgomery High School (Los Angeles, Kalifornie), Lexingtonská katolická střední škola (Lexington, KY), Mariánsko-katolická střední škola (Chicago), Mater Dei Catholic High School (oblast San Diego), Katolická střední škola Red Bank (Red Bank, NJ), Akademie sv. Jana Pavla II. (Oblast Greater Miami, FL), Střední škola sv. Pia X (Houston, TX) a Katolická střední škola sv. Patrik a sv. Vincenta (San Francisco area, CA).

„Tato vynikající hodnocení od Niche ukazují, že Amerigo Education vybírá pouze nejkvalitnější školy, které nabízejí vynikající akademické programy, aby zajistily konzistentní zkušenosti a výsledky ve všech lokalitách," řekl Craig Pines, generální ředitel společnosti Amerigo. „Tyto školy si vybraly Amerigo, aby řídily svůj mezinárodní studentský program v důsledku našeho jedinečného komplexního ubytovacího přístupu, který zaručuje, že naši studenti z celého světa jsou v bezpečí a mají přístup k akademikům, zařízením, mimoškolnímu vzdělávání a zkušenostem, které je připravují k úspěchu na střední škole, univerzitě a dále."

Amerigo Education poskytuje komplexní internátní program pro mezinárodní studenty středních škol, kteří hledají akademicky důsledné americké vzdělání v holistické a rezidenčně bezpečné komunitě. Program klade důraz nejen na akademický úspěch, ale také na osobní rozvoj s cílem pomoci našim studentům stát se celosvětovými občany. Amerigo se zaměřuje na vzdělávání, dokonalost a angažovanost tím, že poskytuje studentům přístup k vysoce kvalitním americkým středním školám a rezidenční atmosféře, kde mají přístup k hlubokým kulturním zážitkům, podpoře výuky anglického jazyka (ELL) a jedinečnému programu Amerigo University Advantage, který připravuje každého student pro přijetí na velmi selektivní univerzity.

O organizaci Amerigo

Organizace Amerigo podporuje zahraniční studenty na předních amerických středních školách holistickým a povzbuzujícím přístupem, který klade důraz na vynikající akademické výsledky. Pomáháme zahraničním studentům, kteří hledají přípravné vzdělávání ve Spojených státech, aby prospívali jak v americké škole, tak mimo ni. Organizace Amerigo díky spojení příjemného prostředí ubytování, doplňkové akademické podpory, rozvoje znalosti anglického jazyka a přístupu orientovaného na úspěšné výsledky ve studiu připravuje studenty s dovednostmi, hodnotami a péčí, které jsou nezbytné pro úspěšné absolvování střední školy, školy univerzitní úrovně a další. Pro více informací navštivte webové stránky http://amerigoeducation.com/.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/961613/Amerigo_Education_Logo.jpg

KONTAKT: Jocelyn Chung, viceprezidentka pro globální marketing, +86-13916943970, jocelyn.chung@amerigoeducation.com; Cathy Gao, marketingová manažerka, +86-13681779674, cathy.gao@amerigoeducation.com

Klíčová slova USA-vzdělání-školy-Amerigo Education

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.